Trwa ładowanie...

W tę sobotę Parada Równości

Sprawdź, którędy przejdzie kolorowa demonstracja

Share
W tę sobotę Parada Równości
d2prqhh

W tę sobotę Parada Równości! To największa, regularnie organizowana impreza pro-równościowa w Europie Środkowo-Wschodniej. Już od 14 lat ulicami Warszawy maszerujemy, by pokazać nasz sprzeciw wobec nietolerancji i wykluczeniu, a wspierać ideę wolności, równości i różnorodności - mówią organizatorzy.

Przemarsz rozpocznie się 14 czerwca o 15:00 nieopodal Pałacu Kultury i Nauki (okolice stacji metra Centrum), skąd przejdzie ulicą Marszałkowską, placem Bankowym, aleją Solidarności i mostem Śląsko-Dąbrowskim przez rzekę. Tam, ulicami Sierakowskiego i Kłopotowskiego dojdzie na Wybrzeże Helskie, gdzie znajduje się klub La Playa i gdzie wystartuje już Plaża Równości.

d2prqhh

Imprezę kończącą Paradę Równości uświetnią występy m.in. Izabeli Trojanowskiej, duetu Aicha & Asteya oraz najlepszych polskich drag queen Żakliny i Virgin. Całość muzycznie uzupełnią popisy djów: Hieny, Monky'ego i Ass Sunnyjoana. Koncerty potrwają od momentu dotarcia uczestniczek i uczestników Parady Równości do klubu aż do białego rana.

d2prqhh

Podziel się opinią

Share
d2prqhh
d2prqhh