Trwa ładowanie...
d1yas43

W tę sobotę Parada Równości

Sprawdź, którędy przejdzie kolorowa demonstracja
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tę sobotę Parada Równości
d1yas43

W tę sobotę Parada Równości! To największa, regularnie organizowana impreza pro-równościowa w Europie Środkowo-Wschodniej. Już od 14 lat ulicami Warszawy maszerujemy, by pokazać nasz sprzeciw wobec nietolerancji i wykluczeniu, a wspierać ideę wolności, równości i różnorodności - mówią organizatorzy.

Zobacz także: Orange Warsaw Festival komunikacyjnie

Przemarsz rozpocznie się 14 czerwca o 15:00 nieopodal Pałacu Kultury i Nauki (okolice stacji metra Centrum), skąd przejdzie ulicą Marszałkowską, placem Bankowym, aleją Solidarności i mostem Śląsko-Dąbrowskim przez rzekę. Tam, ulicami Sierakowskiego i Kłopotowskiego dojdzie na Wybrzeże Helskie, gdzie znajduje się klub La Playa i gdzie wystartuje już Plaża Równości.

d1yas43

Imprezę kończącą Paradę Równości uświetnią występy m.in. Izabeli Trojanowskiej, duetu Aicha & Asteya oraz najlepszych polskich drag queen Żakliny i Virgin. Całość muzycznie uzupełnią popisy djów: Hieny, Monky'ego i Ass Sunnyjoana. Koncerty potrwają od momentu dotarcia uczestniczek i uczestników Parady Równości do klubu aż do białego rana.

Zobacz także: Marsz dla Jezusa przejdzie ulicami*Warszawy*

Podziel się
Podziel się
d1yas43

Podziel się opinią

Share

d1yas43

d1yas43