Trwa ładowanie...

W ten weekend sporo utrudnień!

Aleje Jerozolimskie, Światowida, Powązkowska

Share
W ten weekend sporo utrudnień!
d4n3sn8

Od dziś, od godz. 22.00, aż do poniedziałku, 30 czerwca (do godz. 4.00) zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia Al. Jerozolimskich na odcinku od ul. M. Spisaka do węzła Salomea. Zarząd dróg Miejskich przeprowadzi II etap wymiany nawierzchni na tej arterii.

Proponowany objazd zostanie poprowadzony ulicami: droga ekspresowa S2 (południowa obwodnica Warszawy) – węzeł Opacz – droga ekspresowa S8 – węzeł Salomea; M. Spisaka – K. Pużaka – W. Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżowa – 4 Czerwca 1989 r. – Al. Jerozolimskie. Zamknięte będą wloty z ulic S. Bodycha i Ryżowej (od strony południowej) w Al. Jerozolimskie. Swoje trasy (w jednym kierunku) zmienią autobusy linii 177, 178 i 717.

To nie wszystko. W związku z budową przez Tramwaje Warszawskie nowej trasy tramwajowej na Białołęce, od kilkunastu dni trwa przebudowa ul. Światowida pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Ćmielowską i J. Mehoffera - zamknięte jest skrzyżowanie ulic Światowida i J. Mehoffera, możliwy jest jedynie dojazd do posesji.

d4n3sn8

W sobotę i niedzielę (28 i 29 czerwca) ulica zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Ćmielowską i Myśliborską. Utrudnienia związane są z układaniem warstwy asfaltu na jezdni ul. Światowida. Po zakończeniu tych prac ulica i skrzyżowanie zostaną otwarte dla ruchu, ale nie będzie można wjechać w ul. J. Mehoffera w kierunku ul. Myśliborskiej oraz w ul. Erazma z Zakroczymia.

Od soboty 28 czerwca wyłączona z ruchu będzie południowa (w kierunku ul. Okopowej) jezdnia ul. Powązkowskiej pomiędzy ul. Duchnicką a Z. Krasińskiego. Ruch zostanie przełożony na jezdnię północną (w kierunku ul. gen. S. Maczka), będzie tam po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała aż do końca lipca.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4n3sn8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n3sn8
d4n3sn8