Trwa ładowanie...

W Warszawie odbędzie się protest "przeciwko skrytemu nękaniu obywateli"

Manifestacja planowana jest przed budynkiem Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie.

W Warszawie odbędzie się protest "przeciwko skrytemu nękaniu obywateli"
d1h8px9
d1h8px9

To juz drugi tego typu protest w Polsce. Protestujący będą manifestowaĆ swoje niezadowolenie wobec "szeroko rozumianej kontroli umysłu, broniom psychofizycznym, systemom zdalnej ukierunkowanej energii oddziałującej na układ nerwowy, manipulującej zachowaniem".

Jak informują organizatorzy manifestacji, STOPZET - STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, akcja ma na celu "zwróceniu oczu obywateli świata na postępujący problem szeroko rozumianej elektronicznej kontroli umysłu, używanie broni modyfikujących psychikę, kontrolujących emocje a co za tym idzie tez zachowanie."

- Protest spowodowany opieszałością MON - twierdzą organizatorzy. - Chcielibyśmy żeby zaproszono nas na badanie z wykwalifikowanym personelem które zna się na technologii energii ukierunkowanej, mikrofalowej, którym znany jest wpływ mikrofal na zakłócanie procesów zachodzących w mózgu, indukowanie objaw chorób psychicznych, przesyłanie głosów do głowy tzw “słuch mikrofalowy” lub “efekt Freya” autora patentu na mikrofalowe przesyłanie głosu do głowy, znany już kilka dekad temu, czy uszkadzanie organizmu, narządów, na efektach termicznych kończąc - przekonuje STOPZET.

d1h8px9

Protest odbędzie się 4 lipca 2016 r. o godzinie 11:00 do 16:00, przed budynkiem Ministerstwa Obrony Narodowej przy Al. Niepodległości 218 w Warszawie.

d1h8px9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h8px9