Trwa ładowanie...
d1fct37

W Warszawie powstanie kultowa kawiarnia z serialu "Przyjaciele"

O planach stworzenia takiego miejsca napisał portal warszawa.naszemiasto.pl
Share
W Warszawie powstanie kultowa kawiarnia z serialu "Przyjaciele"
d1fct37

Legendarny lokal Central Perk, który z pewnością jest znany miłośnikom amerykańskiego serialu "Przyjaciele", zostanie też otwarty w Warszawie. Na pomysł wpadła Monika Adamiak, która jest wierną fanką tej produkcji.

I choć brak jej doświadczenia gastronomicznego, to ma niezwykle dużo zapału i aktualnie szuka odpowiedniej lokalizacji. Otwarcie kawiarni jest wstępnie planowane na przełom kwietnia i maja br. Pomysłodawczyni twierdzi, że inspiracją była nie tylko miłość do samego serialu, ale również chęć stworzenia zupełnie nowego miejsca na mapie stolicy. Takiego, z którym warszawiacy mieliby przyjemne skojarzenia i chętnie skorzystaliby z jego oferty.

Central Perk z serialu "Przyjaciele" był zlokalizowany na nowojorskim Manhattanie. Monika Adamiak twierdzi, że istnieją plany by na otwarcie stołecznej kawiarni przyjechali aktorzy, odgrywający główne role. Niewątpliwie byłoby to duże wydarzenie dla wszystkich fanów serialu. Sam lokal ma wiernie odwzorowywać scenografie, znane z ekranu telewizora. "Przyjaciele" byli produkowani w USA dokładnie przez dekadę. W tym czasie udało się stworzyć 236 odcinków, które są znane widzom na całym świecie.

d1fct37

Przeczytajcie też: Czworonożni profesjonaliści czuwają nad bezpieczeństwem pasażerów metra

d1fct37

Podziel się opinią

Share
d1fct37
d1fct37