Trwa ładowanie...

W Warszawie rozbito gang narkotykowy [WIDEO]

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało 18 osób. "Dziewięć z nich związanych jest z jednym z warszawskich klubów piłkarskich"

W Warszawie rozbito gang narkotykowy [WIDEO]
d3xvkzt
d3xvkzt

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali na terenie prawobrzeżnej Warszawy 18 członków grupy przestępczej, która zajmowała się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Funkcjonariusze od dłuższego czasu rozpracowywali tę grupę. Narkotykowi dealerzy zajmowali się przede wszystkim wprowadzaniem na rynek dużych ilości marihuany i amfetaminy .

W minionym tygodniu funkcjonariusze CBŚP wkroczyli do mieszkań 18 osób. Podczas przeszukania ujawniono i zabezpieczpno przygotowane do sprzedaży narkotyki . Policjanci CBŚP zajęli również gromadzone przez członków grupy i pochodzące z handlu narkotykami pieniądze. W sumie zabezpieczono 370.000 złotych i 4500 euro. Według ustaleń funkcjonariuszy ,* dziewięć z ujętych osób związanych jest z jednym z warszawskich klubów piłkarskich*.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty udziału w obrocie narkotykami. Wobec wszystkich sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Apelacyjna w Warszawie. Jak informuje policja, sprawa ma charakter rozwojowy, a CBŚ nie wyklucza dalszych zatrzymań. Zobaczcie wideo!

d3xvkzt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xvkzt