Trwa ładowanie...

W weekend bądź aktywny i poznawaj miasto

Nocny rejs po Wiśle z komentarzem przewodnickim oraz wycieczki skuterowe, a także bezpłatny spacer po Ochocie!

W weekend bądź aktywny i poznawaj miasto
d4fz2tm
d4fz2tm

Biuro Przewodników Skarby Warszawy zaprasza na bezpłatny spacer z serii "Odkryj Skarby Warszawy". Tym razem wspólnie będziemy zwiedzać warszawską Ochotę, spacerując na trasie od Reduty Kaliskiej, poprzez Plac Narutowicza i Filtry, aż do Kolonii Staszica. *WSTĘP WOLNY! *Podczas wycieczki dowiecie się, skąd wzięła się nazwa dzielnicy, kto zdobył pierwszy złoty medal dla Polski na Olimpiadzie, gdzie wytwarzano polskie wyroby tytoniowe, kim była Lady of Warsaw, a także jakimi ścieżkami spacerował Kapuściński.

Spacer rozpocznie się w niedzielę 17 czerwca, w samo południe, przy skwerze Reduty Kaliskiej (ul. Kaliska 1A). Wycieczkę poprowadzi Rafał Zelman - licencjonowany przewodnik po Warszawie.

Skutery i rejsy po Wiśle to z kolei specjalność biura turystyki miejskiej We Love Warsaw. Podczas piątkowego nocnego rejsu po Wiśle przewodnik opowie o historii szemranej stolicy oraz ciekawostkach związanych z mijanymi miejscami.

Z kolei od piątku do niedzieli będzie można wziąć udział w skuterowych wycieczkach. W piątek będziemy mieli sposobność spojrzeć na Warszawę po zmroku z perspektywy skuterowego siedzenia. W sobotę i niedzielę zajrzymy za kulisy znanej Warszawy, odwiedzając miejsca położone poza szlakami turystycznymi.

d4fz2tm

Nocny rejs po Wiśle z przewodnikiem

Nocny rejs po Wiśle to propozycja rozpoczęcia weekendu w niecodzienny sposób. Podczas naszej wiślanej podróży zobaczymy przepiękną panoramę Warszawy w świetle zachodzącego słońca oraz usłyszymy historie o nieoficjalnej, szemranej stolicy. Mocne wrażenia – gwarantowane!

Termin: 15 czerwca [piątek]; godz. 21:00

Bilet normalny: 40 zł/os.

Bilet ulgowy: 20 zł/os.
Rejestracja na wycieczkę oraz więcej informacji na stronie www.welovewarsaw.pl

d4fz2tm

Odpływamy z przystani na Podzamczu – wejście na statek przez barkę River Cafe (400 m na północ od mostu Śląsko-Dąbrowskiego)

Wycieczki skuterowe:

Nocna wycieczka skuterowa

Warszawa rozświetlająca się po zmroku to widok, który warto zobaczyć na własne oczy. Poznaj wszystkie kolory warszawskiej nocy podczas wyjątkowej wycieczki skuterowej.

Termin:
15.06 [piątek], godz. 20:30

Cena biletu: 90,00 zł [Cena zawiera: wynajem skutera, paliwo, kask, kamizelkę odblaskową oraz asystę przewodnika]
Rejestracja na wycieczkę oraz więcej informacji na stronie www.welovewarsaw.pl

d4fz2tm

Wycieczki skuterowe „Za kulisami znanej Warszawy”

Pędząc przez stolicę na skuterowych rumakach zajrzymy za kulisy Warszawy jaką znany z pocztówek i turystycznych folderów. Obejrzymy m.in. pałace schowane za fasadami kamienic i powojennych bloków, odwiedzimy sielską wieś w środku wielkiego miasta i poszukamy wejścia do tajemniczego Elizeum.

Terminy: * *16.06. [sobota], godz. 11:00 oraz 17.06. [niedziela], godz. 11:00
Cena biletu: 90,00 zł [Cena zawiera: wynajem skutera, paliwo, kask, kamizelkę odblaskową oraz asystę przewodnika]

Zgłoszenia na wycieczki

- poprzez stronę www.welovewarsaw.pl (formularz rejestracyjny)

d4fz2tm

- telefonicznie 525 232 255 w godzinach 10:00-18:00

d4fz2tm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fz2tm