Trwa ładowanie...

W weekend zamknięte wejścia do stacji metra Racławicka

W kolejne weekendy zamykane będą wejścia na innych stacjach

W weekend zamknięte wejścia do stacji metra Racławicka
dek1ws0
dek1ws0

Czasowe utrudnienia w funkcjonowaniu stacji metra Racławicka zapowiedział Zarząd Transportu Miejskiego . Ma to związek z pracami przy montowaniu systemu informacji dotykowej dla osób niewidomych.

W sobotę, 17 października nieczynne będą wyjścia i wejścia na stację metra Racławicka znajdujące się przy skrzyżowaniu al. Niepodległości z ulicą Racławicką (głowica południowa).

W niedzielę, 18 października zamknięte będą wyjścia i wejścia zlokalizowane przy skrzyżowaniu al. Niepodległości z ulicą Dąbrowskiego (głowica północna).

Podczas kolejnych weekendów w soboty nieczynne będą kolejno głowice południowe stacji Wawrzyszew, Stare Bielany i Słodowiec. W niedziele niedostępne będą głowice północne stacji. Poniżej harmonogram prac.

dek1ws0

Stacja Wawrzyszew
sobota, 24 października – nieczynne wyjścia i wejścia od strony skrzyżowania ulicy Kasprowicza z ulicą Lindego (głowica płd.)
niedziela, 25 października – nieczynne wyjścia i wejścia od strony skrzyżowania ulicy Kasprowicza z ulicą Wergiliusza (głowica płn.) oraz windy

Stacja Stare Bielany
sobota, 7 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia od strony skrzyżowania ulicy Kasprowicza z al. Zjednoczenia (głowica płd.) oraz windy
niedziela, 8 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia od strony skrzyżowania ulicy Kasprowicza z ulicą Płatniczą (głowica płn.)

Stacja Słodowiec
sobota, 14 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się bliżej skrzyżowania ulicy Marymonckiej z ulicą Żeromskiego (głowica płd.) oraz windy
niedziela, 15 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy ulicy Kasprowicza (głowica płn.).

dek1ws0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dek1ws0