Trwa ładowanie...

Walentynki w stolicy: wyznaj miłość na Warsaw Spire!

Chcesz w oryginalny sposób pokazać, jak wiele znaczy dla Ciebie Twoja druga połówka? Pomoże Ci w tym ogromny ekran na szczycie najwyższego budynku w Polsce!

Walentynki w stolicy: wyznaj miłość na Warsaw Spire!
d34vjm3
d34vjm3

Już wkrótce Walentynki - wielkie święto miłości! Zakochani, którzy ten dzień spędzą w Warszawie, będą mogli skorzystać z wielu atrakcji zorganizowanych m.in na placu Europejskim. Jedną z nich będzie możliwość wyznania miłości drugiej połówce na szczycie najwyższego budynku w Polsce - Warsaw Spire.

Szukasz romantycznych okoliczności, by w końcu ujawnić swoje uczucie? Chcesz w oryginalny sposób pokazać, jak wiele znaczy dla Ciebie Twoja Druga Połówka? Kochasz, ale boisz się do tego przyznać? Pomoże Ci w tym świetlna iluminacja na szczycie Warsaw Spire. Chodzi o ekran zawieszony wokół elewacji: wisi on na wysokości 160 metrów i zajmuje aż 11 kondygnacji. Złożony jest z 70 tys. energooszczędnych diod.

- Iluminacja powstała po to, by ożywić przestrzeń kolorem i światłem, została bardzo ciepło przyjęta i zyskała tysiące fanów. Hasło „Kocham Warszawę” doskonale wpisało się w pejzaż stolicy, dlatego zgodnie z obietnicą przywracamy je w nowej odsłonie na plac Europejski – mówił Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco w rozmowie z WawaLove.pl

14 lutego ekran zostanie przejęty przez zakochanych warszawiaków. Jak wyświetlić swoje wyznanie na iluminacji Warsaw Spire? Do czwartku 9 lutego kliknij w formularz: bit.ly/Zakochana_Warszawa i napisz, co chcesz powiedzieć swojej Walentynce w Dniu Zakochanych. Zebrane w ten sposób najpiękniejsze miłosne wyznania 14 lutego zostaną wyświetlone na wieżowcu w centrum miasta. Twoje wyznanie zobaczy nie tylko ukochana osoba, lecz także cała Warszawa!

To jednak nie koniec atrakcji: 14 lutego warto ubrać się ciepło i przyjść na plac Europejski w godzinach od 18:00 do 20:00. Na zakochanych będzie czekać FOTOBUDKA, lizaki w kształcie serca, czerwone balony, nastrojowe piosenki i wiele więcej.

d34vjm3
d34vjm3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34vjm3