Trwa ładowanie...

Walentynkowa edycja targów Made in Poland

Na miejscu kupimy piękne i oryginalne rzeczy od polskich projektantów: biżuterię, ubrania, dodatki, ceramikę, a także coś dla dzieci

Share
Walentynkowa edycja targów Made in Poland
d192j8m

Byliście już w nowym roku na Krakowskim Przedmieściu? Jeśli nie, to 14-15 lutego będzie ku temu dobra okazja. Zajrzyjcie pod numer 64 do Domu Polonii, który w ten weekend zamieni się w prezentową oazę dla zakochanych i nie tylko. To 14. odsłona targów Made in Poland .

- Będzie można poszaleć zakupowo wśród stoisk około 40 projektantów z różnych światów: mody, biżuterii, akcesoriów, dodatków, dziecięcych gadżetów i wnętrz – opowiadają Wawalove.pl organizatorzy. - Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ale nasza impreza na zakupach się nie kończy. To też spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, nastrojowa muzyka w tle oraz niepowtarzalna atmosfera sprzyjająca zakupom. Upewnijcie się więc, że 14-15 lutego w godzinach 11-19, macie w kalendarzu zarezerwowany dla nas. Każdy kto zrobi zakupy na targach może wziąć udział w konkursie i wygrać fantastyczną biżuterię wydrukowaną na drukarce 3D.

d192j8m

Na miejscu kupimy piękne i oryginalne rzeczy od polskich projektantów: biżuterię, ubrania, dodatki, ceramikę, a także coś dla dzieci.

Wystawcy chcący wziąć udział w wydarzeniu proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres: galeriaproznosci@gmail.com - należy dołączyć również link do swoich prac lub portfolio.

Kiedy: 14-15 lutego 2015 r., godz. 11:00-19:00

Gdzie: Dom Polonii, ul. Krakowskie Przedmieście 64

d192j8m

Wstęp wolny

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d192j8m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d192j8m
d192j8m