Trwa ładowanie...

Wardęga kontra policja. "Za strącenie czapki grożą mi 2 lata pozbawienia wolności"

Youtuber publikuje fragmenty wideo z zatrzymania.

Wardęga kontra policja. "Za strącenie czapki grożą mi 2 lata pozbawienia wolności"
d1fz1tw
d1fz1tw

W warszawskim metrze w miniony wtorek doszło do nietypowego zdarzenia. Popularny Youtuber w stroju Lorda Dartha Vadera został zatrzymany przez policję. Wardęga wspomina o wykręcaniu rąk, bezpodstawnym zatrzymaniu jego operatora i skandalicznym zachowaniu jednego z pracowników metra, który miał powiedzieć: "pewnie ma bombę pod peleryną". Pisaliśmy o tym tutaj.

Metro Warszawskie szybko zareagowało i również w konwencji Gwiezdnych Wojen odpowiedziało Youtuberowi, który ponownie reaguje i publikuje fragmenty wideo oraz zdradza planowany scenariusz żartu.

- Krzywdzące jest to, że przez kłamstwa rzecznika metra pojawiło się wiele artykułów z nagłówkiem "Wardęga szarpał staruszka". Wiele osób nie sprawdza informacji i przeczytałem już dużo komentarzy o treści, że powinno się mną tak szarpać i mnie pobić skoro nie szanuję starszych ludzi - czytamy na oficjalnym profilu Sylwestra Wardęgi. - Podczas szarpaniny jednemu z pracowników metra strąciłem czapkę za co grożą mi 2 lata pozbawienia wolności - dodaje.

d1fz1tw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fz1tw