Trwa ładowanie...

Warsaw Coctail Week

Od środy do środy, przez siedem dni, w siedmiu barach, siedem specjalnie przygotowanych koktajli – wszystkie w cenie 15 zł
Share
Warsaw Coctail Week
d27il1u

Warsaw Cocktail Week to inicjatywa mająca na celu promocję dynamicznie rozwijającej się koktajlowej kultury w naszej stolicy, a także pokaz barmaństwa na najwyższym poziomie. Wspólnie z zaprzyjaźnionymi lokalami Leniviec Koktajl Bar po raz pierwszy organizuje tę unikalną i wyjątkową imprezę w naszym mieście.

Z tej okazji 7 najlepszych barów przygotuje 7 wybitnych koktajli, którymi będziecie mogli cieszyć się przez 7 dni imprezy. Wszystkie w specjalnej cenie - 15zł! Całość zwieńczy wybór najlepszej Waszym zdaniem, autorskiej karty, stworzonej indywidualnie przez każdy z lokali.

Święto cocktaili rusza już w środę 26 czerwca. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zakupić opaskę za 20zł w jednym z lokali biorących udział w imprezie. Wraz z opaską otrzymacie ulotkę, na której będziecie mogli zaznaczyć lokal, którego menu spodobało się Wam najbardziej. Ten zostanie nagrodzony.

d27il1u

Wawalove.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Przyłączcie się do zabawy i cieszcie się cocktailami, przygotowanymi specjalnie na WCW. Wszystkie w specjalnej cenie 15zł w każdym z 7 barów przez cały okres trwania imprezy.

*Sprzedaż opasek już ruszyła. *

Zakupicie je w każdym z lokali, które biorą udział w imprezie:

Leniviec Koktajl Bar / Poznańska 7 / www.leniviec.pl
Colombia. Coffee, lunch & cocktail bar / Krucza 6/14 / www.colombiabar.pl
Sztuki Sztuczki / Szpitalna 8a / www.sztukisztuczki.pl
StarLight Cafe / Al. Ken 60 / www.starlightcafe.pl
The Flow / Chmielna 2 / www.flowbar.pl
The Pictures Art Bar Cafe / Chmielna 26 / www.thepicturesbar.com
Bar Studio / Pałac Kultury i Nauki /

d27il1u

Podziel się opinią

Share
d27il1u
d27il1u