Warsaw Spire zwycięzcą prestiżowego konkursu w Cannes

Wolski budynek nagrodzony w branży nieruchomości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warsaw Spire zwycięzcą prestiżowego konkursu w Cannes

Warsaw Spire otrzymał główną nagrodę MIPIM Awards 2017 na targach nieruchomościowych, które odbywają się w Cannes. Zwycięzca pokonał projekty z Londynu, Rzymu i Shenzhen.

"Najbardziej pożądana statuetka rynku nieruchomości trafiła w tym roku do Ghelamco Poland. Warsaw Spire został uznany przez jury oraz uczestników targów za najlepszy światowy projekt w kategorii Best Office & Business Development, wygrywając z 250 projektami z 44 krajów" - chwalą się przedstawiciele Ghelamco Poland, którzy wybudowali wieżowiec. 

Cały kompleks Warsaw Spire składa się z wieży wysokiej na 180 m (48 poziomów) oraz dwóch budynków o wysokości 55 m każdy (15 poziomów). Oferuje ok. 100.000 m2 powierzchni biurowej wyposażonej w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Obiekt ten to nie tylko nowoczesne biura. Zawiera w sobie unikalną przestrzeń miejską dostępną wszystkim mieszkańcom stolicy. Szerokie patio wewnątrz kompleksu stanowi pierwsze tego typu rozwiązanie w budynkach biurowych takiego rozmiaru. Kompleks stojący na Woli został oficjalnie oddany do użytku 12 maja 2016 roku.

Organizowany od 1991 roku MIPIM Awards to światowej renomy konkurs, w którym konkurują ze sobą najlepsze zbudowane i planowane projekty z całego świata. Konkurs towarzyszy międzynarodowym targom MIPIM w Cannes. O tym czy czy Warsaw Spire zdobędzie główną nagrodę, dowiemy się podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 16 marca w Palais des Festivals w Cannes.

Przeczytajcie również: Listonosze wyszli na ulice. "Żądamy godnej pensji, która pozwoli nam przeżyć"

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.