Trwa ładowanie...
d1bx0zf

Warszawa. 16-latka zaatakowała policjantów. Odpowie przed sądem rodzinnym

W ręce stołecznej policji wpadła młoda kobieta i mężczyzna, których zachowacie na ulicy wzbudziło podejrzenia. Nastolatka podczas zatrzymania stawiała opór i zaatakowała mundurowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. 16-latka zaatakowała policjantów. Odpowie przed sądem rodzinnym
(PAP)
d1bx0zf

W środę 9 września, Komisariat Stołecznej Policji poinformował o nietypowym zdarzeniu, do którego doszło na ulicy Siemieńskiego na warszawskiej Ochocie.

Warszawa. Nastolatka nie chciała podać swoich danych i próbowała uciec

"Policjanci patrolując dzielnicę na ulicy Siemieńskiego zwrócili uwagę na kobietę i mężczyznę, którzy przemieszczając się zaglądali do zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Kobieta i mężczyzna nie posiadali przy sobie dokumentów potwierdzających ich tożsamość. Mężczyzna nie stwarzając problemu podał swoje dane. Kobieta natomiast zaczęła krzyczeć na policjantów i nie chciała podać swoich danych" – relacjonuje młodszy asp. Karol Cebula z warszawskiej policji.

d1bx0zf

Mimo prób załagodzenia sytuacji, zachowanie kobiety nie zmieniło się, dodatkowo podjęła ona próbę ucieczki.

Kiedy mundurowi siłą doprowadzili nastolatkę do radiowozu, zatrzymana zaczęła wyrywać się i kopać interweniujących policjantów. W dalszym ciągu nie chciała podać swoich danych. Wówczas przybywający z nią mężczyzna, który początkowo nie stwarzał problemu, zaczął podawać sprzeczne informacje w danych, zmieniając datę urodzenia.

Koza w radiowozie. Nagranie policjantki to hit w sieci

Okazało się, że jest to poszukiwany przez sąd i prokuraturę 18-letni mieszkaniec stolicy. Agresywna nastolatka ma zaledwie 16 lat.

Obydwoje trafili na komisariat na Ochocie. Sprawa 16-latki trafiła do sądu rodzinnego, gdzie jak informują służby, młoda kobieta odpowie za naruszenie nietykalności oraz znieważenie funkcjonariuszy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1bx0zf

Podziel się opinią

Share
d1bx0zf
d1bx0zf