Trwa ładowanie...
d32dzrx

Warszawa. 32-letni policjant zginął na służbie. Wspominają go koledzy

Młody policjant zginął na służbie udzielając pomocy innej osobie. Przez osiem lat pracował w stołecznej policji. Zmarłego z ogromnym wzruszeniem wspominają koledzy z policji.
Share
Warszawa. Koledzy wspominają zmarłego policjanta
Warszawa. Koledzy wspominają zmarłego policjantaŹródło: Policja, Fot: Policja
d32dzrx

Cztery lata temu, 18 grudnia 2016 r. zginął mł. asp. Piotr Gąsiorek, mundurowy z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Warszawa-Ursus Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Służbę w policji zaczął w 2008 r. 16 maja 2012 r., został mianowany na stanowisko referenta policji Warszawa-Ursus.

Został potrącony przez samochód podczas udzielania pomocy osobie poszkodowanej w wypadku. Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i potrącił policjanta. Funkcjonariusz w wyniku licznych obrażeń zmarł w szpitalu w wieku zaledwie 32 lat.

d32dzrx

- Należał do grupy wyróżniających się funkcjonariuszy jednostki. W codziennej służbie wykazywał się kreatywnością, a dzięki własnej inicjatywie, zaangażowaniu i dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego wielokrotnie przyczynił się do zatrzymania sprawców czynów przestępczych, w tym na gorącym uczynku, oraz osób poszukiwanych - piszą o nim koledzy. - Na zawsze pozostanie w naszej pamięci! – dodają.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32dzrx

Podziel się opinią

Share
d32dzrx
d32dzrx