Trwa ładowanie...

Warszawa. 85-latek z Sosnowca zaginął w stolicy

Policja poszukuje zaginionego 85-latka z Sosnowca, który 10 lipca zaginął w Warszawie. Starszego mężczyznę po raz ostatni widziano przy placówce Caritas na ulicy Grochowskiej 111. Zaginiony może wykazywać objawy demencji.

Warszawa. 85-latek z Sosnowca zaginął w stolicyŹródło: Policja
d4llbca
d4llbca

Stołeczna policja poinformowała, że funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu poszukują zaginionego na terenie Warszawy starszego mężczyzny.

Warszawa. 85-latek żonie powiedział, że idzie na spotkanie

85-letni Kazimierz Pasich wyszedł z domu 9 lipca godzinach popołudniowych. Swojej żonie powiedział, że wychodzi na spotkanie, ale nie mówił dokąd. W nocy z 9 na 10 lipca do rodziny zaginionego dotarła informacja, że ten zgłosił się do jednej z warszawskich noclegowni przy ulicy Grochowskiej 111.

Pan Kazimierz opuścił noclegownię ok. godziny 5.30, informując, że zamierza udać się do Katowic. Niestety od tamtej pory ślad po nim zaginął. Mężczyzna nie posiada telefonu komórkowego i choć funkcjonuje samodzielnie to zdradza objawy demencji starczej.

Warszawa. Policja prosi o kontakt

Pan Kazimierz ma szczupłą budowę ciała, około 170 cm wzrostu, owalną twarz, ciemne szpakowate włosy, jasne oczy, średniej wielkości nos i duże lekko odstające uszy. W momencie wyjścia z domu ubrany był w czarną kurtkę, czarną czapkę (kaszkiet), siwe lub ciemne spodnie i najprawdopodobniej niebieską koszulę. Jako jego cechy szczególne policja wymienia nałogowe palenie papierosów i brak uzębienia.

d4llbca

Komenda w Sosnowcu prosi o pilny kontakt wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat Pana Kazimierza. Informacje można przekazać najbliższej jednostce policji lub pod numerami telefonów:

  • 47 85 21 307
  • 47 85 21 200
  • 47 85 21 255

Zobacz też: Wybory 2020. Czym jest cisza wyborcza - PKW

Widzisz coś interesującego lub nietypowego związanego z wyborami? Prześlij nam informację, zdjęcie lub filmik przez dziejesie.wp.pl

d4llbca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4llbca