ycipk-3qn0yt

Warszawa. 9-latka potrącona przez ciężarówkę

Na ul. Bartyckiej 9-letnia dziewczynka została potrącona przez ciężarówkę. Do wypadku doszło przy przystanku autobusowym. Przytomne dziecko zostało zabrane do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
9-latka potrącona przez ciężarówkę została przewieziona do szpitala
9-latka potrącona przez ciężarówkę została przewieziona do szpitala (PAP)
ycipk-3qn0yt

Do wypadku doszło wczesnym popołudniem, po zakończeniu lekcji w okolicznych szkołach. Jak mówią świadkowie, grupa dzieci czekała na przystanku na autobus. Gdy ten nadjechał, dziewczynka wybiegła zza pojazdu wprost na jezdnię.

- Auto potrąciło 9-letnią dziewczynkę. Pogotowie zabrało ją w stanie przytomnym do szpitala. Policja będzie ustalać okoliczności wypadku - poinformował TVN24 Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

ycipk-3qn0yt

Niebezpieczne miejsce

Dziecko zostało potrącone przez przejeżdżającego TIR-a i wpadło na samochód zaparkowany przy przystanku. Droga w miejscu wypadku przez dłuższy czas była zablokowana przez pogotowie, policję i straż pożarną.

Zobacz także: Wjechał w grupę pieszych. Był pijany

ycipk-3qn0yt

Pod postem na Facebooku, gdzie znalazła się informacja o wypadku, wypowiadają się mieszkańcy. "Powinni zrobić tam pasy" - przebija się najczęściej. - Jest ograniczenie do 30 km/h, a kierowcy pędzą tam jak szaleni - mówi Wirtualnej Polsce pani Aleksandra, mieszkająca w budynku obok.

Czytaj też: Niespodziewany atak zimy. Burza i śnieżyca nad Warszawą
Spłonęły samochody w Wawrze. Pożar w warsztacie samochodowym

Masz news, ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij nam na dziejesie.wp.pl!

Polub WawaLove
ycipk-3qn0yt
ycipk-3qn0yt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3qn0yt