Trwa ładowanie...

Warszawa Celińskiej w teledysku

Bo warszawskich szlagierów jest wiele, ale Stanisława Celińska tylko jedna

Warszawa Celińskiej w teledysku
d35fchg
d35fchg

Zadziorna jak Stara Praga, swojska jak Grochów, nastrojowa jak Muranów, różnorodna jak Powiśle, romantyczna jak Żoliborz, przebojowa jak Mokotów - pisze o niej Mike Urbaniak. Warszawskich szlagierów jest wiele, ale Stanisława Celińska tylko jedna - dodają twórcy płyty "Nowa Warszawa". Po wersjach warszawskich piosenek nagranych przez Projekt Warszawiak czy fundację Afryka Inaczej , przyszedł czas na bardziej nastrojowe wykonanie ich przez Stanisławę Celińską.

Projekt "Nowa Warszawa" z Stanisławy Celińskiej, Bartka Wąsika oraz Royal String Quartet został zaprezentowany w ramach VIII Festiwalu "Kwartesencja" w dniu 7 grudnia 2012 roku w Warszawie. Teraz pojawił się teledysk do piosenki promującej album - "Warszawy" z repertuaru zespołu T.Love. Rockowy kawałek został tutaj zaaranżowany w bardzo nastrojowy, spokojny utwór z silną, przejmującą melorecytacją Stanisławy Celińskiej.

Płyta, zatytułowana "Nowa Warszawa", została wyprodukowany przez Nowy Teatr i Polskie Radio. Na płycie znalazło się 12 piosenek, w tym m.in. takie przeboje, jak „Sen o Warszawie”, „Warszawo, piękna Warszawo” czy „Bal na Gnojnej”. Co ciekawe, album jest pierwszą solową płytą 65-letniej artystki.

d35fchg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35fchg