Trwa ładowanie...
d28f0jt

Warszawa. Ciężarówka z butlami grozi wybuchem. Akcja strażaków

Na ulicy Banacha w Warszawie doszło do wypadku ciężarówki. Podejrzewano, że rozszczelniły się butle z gazem. Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej. Ewakuowano budynki wydziału fizyki i matematyki - dowiedziała się Wirtualna Polska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Na jednym z samochodów ciężarowych prawdopodobnie doszło do rozszczelnienia butli z gazem
Warszawa. Na jednym z samochodów ciężarowych prawdopodobnie doszło do rozszczelnienia butli z gazem (WP.PL)
d28f0jt

Do zdarzenia doszło po godz. 12. Na wysokości szpitala WUM, najprawdopodobniej na skutek hamowania, na samochodzie dostawczym przewróciły się butle z acetylenem. Podejrzewano, że doszło do rozszczelnienia jednej z nich, co ostatecznie się nie potwierdziło. Ulica Banacha została zamknięta. Na miejscu strażacy schładzali butle.

   google maps
(google maps)

Na ul. Grójeckiej, Wawelskiej oraz Żwirki i Wigury tworzyły się ogromne korki. Trasa była całkowicie zamknięta dla ruchu samochodowego i tramwajowego.

d28f0jt

Po godz. 14 na miejsce przybył zespół ratownictwa technicznego. Strażacy za pomocą dźwigu próbowali zdjąć butle z samochodu.

   WP.PL
(WP.PL)

ZTM informował że z powodu zablokowanego przejazdu na ul. Banacha tramwaje i autobusy linii 1, 14, 25, 136, 172 i 186 miały zmienione trasy.

Wirtualna Polska dowiedziała się, że ewakuowano dwa budynki uniwersyteckie - Wydział Fizyki oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Łącznie ewakuowano 100 osób. Akcja służb zakończyła się po godz. 15.

   WP.PL
(WP.PL)

ZOBACZ: Wybuch gazu w Szczyrku. Beata Kempa wstrząśnięta: to wielka tragedia:

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d28f0jt

Podziel się opinią

Share
d28f0jt
d28f0jt