Trwa ładowanie...
ycipk-e91iuc

Warszawa. Ciężarówka z butlami grozi wybuchem. Akcja strażaków

Na ulicy Banacha w Warszawie doszło do wypadku ciężarówki. Podejrzewano, że rozszczelniły się butle z gazem. Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej. Ewakuowano budynki wydziału fizyki i matematyki - dowiedziała się Wirtualna Polska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Na jednym z samochodów ciężarowych prawdopodobnie doszło do rozszczelnienia butli z gazem
Warszawa. Na jednym z samochodów ciężarowych prawdopodobnie doszło do rozszczelnienia butli z gazem (WP.PL)
ycipk-e91iuc

Do zdarzenia doszło po godz. 12. Na wysokości szpitala WUM, najprawdopodobniej na skutek hamowania, na samochodzie dostawczym przewróciły się butle z acetylenem. Podejrzewano, że doszło do rozszczelnienia jednej z nich, co ostatecznie się nie potwierdziło. Ulica Banacha została zamknięta. Na miejscu strażacy schładzali butle.

google maps
Podziel się

Na ul. Grójeckiej, Wawelskiej oraz Żwirki i Wigury tworzyły się ogromne korki. Trasa była całkowicie zamknięta dla ruchu samochodowego i tramwajowego.

ycipk-e91iuc

Po godz. 14 na miejsce przybył zespół ratownictwa technicznego. Strażacy za pomocą dźwigu próbowali zdjąć butle z samochodu.

WP.PL
Podziel się

ZTM informował że z powodu zablokowanego przejazdu na ul. Banacha tramwaje i autobusy linii 1, 14, 25, 136, 172 i 186 miały zmienione trasy.

Wirtualna Polska dowiedziała się, że ewakuowano dwa budynki uniwersyteckie - Wydział Fizyki oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Łącznie ewakuowano 100 osób. Akcja służb zakończyła się po godz. 15.

ycipk-e91iuc
WP.PL
Podziel się

ZOBACZ: Wybuch gazu w Szczyrku. Beata Kempa wstrząśnięta: to wielka tragedia:

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-e91iuc

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-e91iuc

ycipk-e91iuc
ycipk-e91iuc