Trwa ładowanie...

Warszawa. Filmowcy i tramwajarze na ulicach. Będą spore utrudnienia drogowe

Warszawscy kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na stołecznych drogach. Miasto zaplanowało remonty.

Warszawa. Objazd na ulicy StalowejWarszawa. Objazd na ulicy StalowejŹródło: Urząd m.st. Warszawa
d2l3j8k
d2l3j8k

Jak podaje stołeczny Urząd Miasta, największych zmian w ruchu drogowym mieszkańcy stolicy powinni spodziewać się na ulicach Posag 7 Panien, Stalowej, Światowida i Rosoła.

Warszawa. Będą zdjęcia na Stalowej

Prace związane z realizacją filmu wystartują na ulicy Stalowej już w najbliższy piątek 20 listopada. Zdjęcia będą odbywać się w godz. 13.00-21.45. Zaś od soboty od godz. 15.00 do niedzieli do godz. 3.00 filmowcy pojawią się na odcinku od ulicy Szwedzkiej do Czynszowej.

"Pas w kierunku ulicy Inżynierskiej będzie całkowicie wyłączony z ruchu, natomiast na pasie w kierunku ulicy Szwedzkiej możliwe będą krótkotrwałe wstrzymania ruchu. Objechać zamknięty fragment ulicy Stalowej można ulicą Strzelecką" – podaje Karolina Gałecka, rzeczniczka warszawskiego ratusza.

Trasy przejazdów zmienią autobusy linii nocnych N03, N14 i N64 w kierunku Nowodworów oraz Dw. Centralnego.

Zignorował wezwanie do kontroli drogowej. Był kompletnie pijany i bez prawa jazdy

Ponadto na ulicy Szwedzkiej w dalszym ciągu pracują ciepłownicy, przez co pomiędzy ulicami Strzelecką i Stalową obowiązuje ruch jednokierunkowy.

d2l3j8k

Warszawa. Utrudnienia na Naczelnikowskiej

W nadchodzących dniach na ulice wyjdą także kolejarze, którzy wyremontują przejazd przez tory w ciągu ulic Radzymińskiej i Naczelnikowskiej.

Przejazd od piątku, 20 listopada, będzie nieczynny.

"Nie będzie można bezpośrednio pojechać z ulicy Naczelnikowskiej lub tzw. starej Radzymińskiej na ulicę Radzymińską w stronę Targówka. Niemożliwy będzie także skręt w lewo z ulicy Radzymińskiej w kierunku Naczelnikowskiej. Objazdy będą prowadziły ulicami: Radzymińska – Grodzieńska – Kosmowskiej lub Zabraniecka – Księcia Ziemowita – Rozwadowskiego. Tą drugą trasą będą kursowały autobusy linii nocnej N66" – dodaje Karolina Gałecka.

Zmiany drogowe w tym rejonie mają obowiązywać około dwóch tygodni,

d2l3j8k

Warszawa. Tramwajarze na Światowida

Jak informowaliśmy na początku tygodnia, Tramwaje Warszawskie budują przedłużenie trasy tramwajowej na Winnicę. Na Białołęce kierowcy zmian powinni spodziewać się od piątku, 20 listopada. Ruch na Światowida zmieni się ok. godz. 10.00.

"Wyłączona z ruchu zostanie zachodnia jezdnia na odcinku od ulicy Strumykowej do Leśnej Polanki. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się nowo wybudowaną jezdnią wschodnią. Kierowcy przejadą na nią na wysokości ulicy Barei. Wzdłuż jezdni będzie funkcjonował ciąg pieszo-rowerowy" – instruuje ratusz.

Remonty na ulicy Posag 7 Panien

To jednak nie koniec zmian w ten weekend. W dniach 21-22 listopada prace wodociągowe będą prowadzone na ulicy Posag 7 Panien.

d2l3j8k

Nie będzie przejezdny odcinek pomiędzy torami kolejowymi a ulicą Szamoty. Będą wyznaczone objazdy.

urząd Urząd m.st. Warszawa
Warszawa. Objazd na ulicy Posag 7 PanienŹródło: Urząd m.st. Warszawa

Warszawa. Zmiany na ulicy Rosoła

Zmiany w organizacji ruchu będą dotyczyły także skrzyżowania ulic Płaskowickiej i Rosoła. Kierowcy z utrudnieniami muszą liczyć się od poniedziałku, 23 listopada, od godz. 21.00.

"Ruch w ciągu ulicy Rosoła, po jednym pasie w każdym kierunku, zostanie przeniesiony z jezdni tymczasowej na nowo wybudowaną jezdnię wschodnią. Utrzymane pozostanie zamknięcie ulicy Płaskowickiej na odcinku od ulicy Cynamonowej do Rosoła" – podają władze miasta.

urząd Urząd m.st. Warszawa
Warszawa. Objazd na ulicy RosołaŹródło: Urząd m.st. Warszawa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2l3j8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l3j8k