Trwa ładowanie...

Warszawa. II linia metra na Bemowie na finiszu. Wraca ruch na skrzyżowanie Powstańców Śląskich-Górczewska

Szykuje się zmiana organizacji ruchu w miejscu wielkiego placu budowy. Ostatnie prace związane ze stacją metra trwają jeszcze pod ziemią, a od czwartku na skrzyżowanie ulic Powstańców Śląskich i Górczewskiej, na jezdnię w kierunku Połczyńskiej wrócą znów samochody i autobusy.

Warszawa. Ten rozgardiasz, jaki panował na Bemowie w związku z budową drugiej linii metra, powoli zaczyna się porządkować. Od czwartku wrócą na jezdnię pojazdy Warszawa. Ten rozgardiasz, jaki panował na Bemowie w związku z budową drugiej linii metra, powoli zaczyna się porządkować. Od czwartku wrócą na jezdnię pojazdy Źródło: ZTM
d2wsue1
d2wsue1

Stacja jeszcze nie jest gotowa do rozruchu. Jak informuje biuro prasowe ratusza, pod ziemią wciąż jeszcze trwają prace związane z montażem sieci, układaniem torowiska oraz urządzaniem kamiennych posadzek peronów stacji. Na powierzchni jednak ukończony już został docelowy układ zachodniej jezdni ul. Powstańców Śląskich wraz z zatoką autobusową.

Na długo wyłączony z ruchu odcinek ulicy, wcześniej zajęty przez budowlanych metra, wrócić mogą samochody, autobusy, rowerzyści i piesi. Gotowa jest już ulica i chodnik oraz droga rowerowa wzdłuż Powstańców Śląskich. Od czwartku 17 czerwca wieczorem kierowcy będą już mogli korzystać z nowej infrastruktury drogowej.

Warszawa. II linia metra na Bemowie na finiszu. Wraca ruch na skrzyżowanie Powstańców Śląskich-Górczewska

Otwarta będzie zachodnia jezdnia ul. Powstańców Śląskich na odcinku od ul. Górczewskiej do Czumy. Jadący ul. Powstańców Śląskich od strony obwodnicy będą mogli jechać prosto przez skrzyżowanie z ulicy Górczewską w stronę Połczyńskiej, przywrócona będzie też możliwość skrętu w prawo z ulicy Górczewskiej od strony Lazurowej w Powstańców Śląskich.

Nie wszystkie kierunki będą jeszcze przywrócone - wciąż nie da się pojechać z Górczewskiej w lewo w Powstańców Śląskich w kierunku południowym. Pojazdy skorzystać będą musiały z objazdu ulicą Konarskiego do ulicy Powstańców Śląskich.

Skandaliczne zachowanie na drodze. Kierowca TIR-a przyłapany przez policję z Podlasia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2wsue1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wsue1