Trwa ładowanie...

Warszawa. Jacek Ozdoba: O zachowaniu Sławomira Nitrasa dowie się prokuratura

Jacek Ozdoba chce, by zachowaniem Sławomira Nitrasa podczas konferencji na terenie oczyszczalni ścieków "Czajka", zajęła się prokuratura Zdaniem posła PiS Nitras mógł dopuścić się napaści fizycznej na wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kaletę.

Warszawa. Jacek Ozdoba: O zachowaniu Sławomira Nitrasa dowie się prokuraturaŹródło: PAP
dc1f6p8
dc1f6p8

Sytuacja, do której odnosi się poseł Ozdoba miała miejsce w czwartek, kiedy Sławomir Nitras zablokował Sebastianowi Kalecie możliwość wejścia na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy, mówił na niej o nowym zbiorniku retencyjnym w oczyszczalni ścieków "Czajka".

Warszawa. Ozdoba idzie do prokuratury

Podczas konferencji prasowej przed siedzibą Prokuratury Okręgowej Warszawa, Jacek Ozdoba twierdził, że podczas konferencji w "Czajce" doszło do napaści fizycznej ze strony Nitrasa na wiceministra sprawiedliwości. W jego opinii zachowanie posła KO wypełnia znamiona czynu zabronionego w postaci zmuszania do określonego zachowania.

Poseł PiS zażądał od władz Platformy Obywatelskiej wyrzucenia Sławomira Nitrasa z partii. - Nie ma zgody na tego typu zachowania nie ma zgody na agresję. To co zrobił Sławomir Nitras w dniu wczorajszym, to zwykły przejaw chuligaństwa, agresji i niedopuszczalnej formy debaty publicznej, która została przekroczona - mówił Ozdoba.

Posłowie partii rządzącej chcą również przeprosin od Rafała Trzaskowskiego za uniemożliwienie im uczestnictwa w jego konferencji prasowej.

dc1f6p8

Warszawa. Nitras do Kalety: "Nie puszczę"

Podczas czwartkowej konferencji prasowej prezydenta Warszawy w oczyszczalni ścieków "Czajka", Sławomir Nitras objął wpół Sebastiana Kaletę wchodzącego po schodach na dach jednego ze zbiorników retencyjnych. Poseł PO oznajmił wiceministrowi, że nie go tam nie wpuści. Sebastian Kaleta uznał, że została naruszona jego nietykalność cielesna.

Zobacz też: Wiceminister sprawiedliwości dobitnie o sprawie Durczoka: ja bym siedział

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dc1f6p8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc1f6p8