Trwa ładowanie...

Warszawa jest do rzeczy!

W połowie marca ruszył projekt "Warszawa do Rzeczy". To porozumienie projektantów i producentów dizajnerskich przedmiotów zainspirowanych Warszawą.

Warszawa jest do rzeczy!
d1trjs4
d1trjs4

Stołeczni twórcy postanowili połączyć siły, aby wspólnie wykreować nowoczesny i świeży wizerunek naszego miasta. Warszawa do Rzeczy to obecnie ponad 100 produktów - od znaczków, poprzez kubki, koszulki, poduchy, aż po styrodurowe napisy i grafiki drukowane na płótnie. Wspólnym mianownikiem jest Warszawa.

Pomysłodawcami i założycielami projektu są Jarek Zuzga (Warsaw Slow Design) i Bożena Przyłuska (Hellowawa). Członkami inicjatywy są również grupy Twórczywo, Prima Sort, Notoładnie studio, Mamsam, Magdalena Łapińska i Galeria 777. Warszawa do Rzeczy czeka również na innych twórców.

- Mamy nadzieję, że nasz projekt będzie ciekawą alternatywą dla bardziej tradycyjnych przedmiotów obecnych na rynku stołecznych gadżetów – podkreśla* inicjatorka projektu Bożena Przyłuska z Hellowawa.*

- Jesteśmy mile zaskoczeni dużym zainteresowaniem z jakim spotkał się nasz projekt. W przeciągu zaledwie kilku dni nasz profil na facebooku zyskał setki fanów – dodaje* Jarek Zuzga, właściciel Warsaw Slow Design.*

d1trjs4

Członkowie inicjatywy planują wspólne działania promocyjne oraz dystrybucyjne.* Ofertę Warszawa do Rzeczy będzie można zobaczyć na żywo m.in. podczas imprezy „Okno na Warszawę 2”, która odbędzie się 21 kwietnia w Galerii Muzeum Drukarstwa Warszawskiego,* czyli w dawnej drukarni przy Marszałkowskiej 3/5.

d1trjs4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1trjs4