Trwa ładowanie...
d46x9mn

Warszawa. Karetka na sygnale zderzyła się ze skodą

Wypadek w Starym Koniku pod Warszawą. Karetka jadąca na sygnale zderzyła się z osobową skodą. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy za pośrednictwem dziejesiewp.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karetka na sygnale zderzyła się ze skodą na pod Warszawą
Karetka na sygnale zderzyła się ze skodą na pod Warszawą (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl)
d46x9mn

Karetka zderzyła się z osobową skodą w miejscowości Stary Konik. To wieś w powiecie mińskim, niedaleko Warszawy. Ekipa ratunkowa na sygnale wiozła pacjenta w stronę stolicy.

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu osobowego wymusił pierwszeństwo na pojeździe uprzywilejowanym - powiedział Wirtualnej Polsce mł. asp. Rafał Rutkowski z mińskiej policji. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy za pośrednictwem dziejesiewp.pl. Na zdjęciach przesłanych przez czytelnika widać karetkę i skodę zawieszoną nad przydrożnym rowem.

Warszawa. Karetka na sygnale zderzyła się ze skodą

Wypadek spowodował spore utrudnienia na trasie do Warszawy. Ruch został udrożniony półtorej godziny po zdarzeniu, po godzinie 11. Trasa A2, na której doszło do wypadku to jedna z głównych arterii prowadzących do stolicy od strony Lublina.

d46x9mn

Zobacz też: Koszmarny wypadek. Kierowca ciężarówki nie zauważył rowerzystki

Rzecznik mińskiego komendanta PSP kpt. Kamil Płochocki poinformował, że w wypadku nikt nie odniósł większych obrażeń. Kierowca skody trafił do szpitala na obserwację.

Czytaj też: Śmiertelny wypadek w Warszawie. Pociąg potrącił człowieka w pobliżu Dworca Wileńskiego
Warszawa. Pożar na Sadybie, stary warsztat doszczętnie spłonął

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d46x9mn

Podziel się opinią

Share
d46x9mn
d46x9mn