Trwa ładowanie...

Warszawa. Kierowcy jechali chodnikiem, aby ominąć korek

Niektórzy kierowcy nie cenią sobie zdrowia ani życia innych uczestników ruchu drogowego. Dwóch kierowców wpadło na pomysł, jak ominąć korek na Trasie Siekierkowskiej. Zamiast po ulicy, zaczęli jechać chodnikiem.

Share
Warszawa. Kierowcy chcieli ominąć korek na Moście Siekierkowskim [zdj. ilustracyjne]
Warszawa. Kierowcy chcieli ominąć korek na Moście Siekierkowskim [zdj. ilustracyjne]Źródło: Agencja FORUM, fot: Mateusz Wlodarczyk
d4k3y8d

Jak informuje "Super Express", przejazd mostem Siekierkowskim w kierunku centrum jest niemożliwy z powodu trzech kolizji. Wyznaczony został objazd dołem. Ten pomysł nie spodobał się kierowcom, którzy utknęli w długim korku.

Dwóch kierowców obrało sobie drogę na skróty. By ominąć korek, tuż przed ekranami energochłonnymi zjechali z jezdni na ścieżkę rowerową i chodnik. Nie zważając na pieszych i rowerzystów, przejechali minimum kilometr m.in. wśród dzieci na sankach! Wszystko po to, by wygodnie zjechać sobie na ul. Bora-Komorowskiego.

Na szczęście piesi odpłacili się kierowcom. Spacerujący ludzie postanowili zablokować jadące na skróty pojazdy i spokojnie szli przed samochodami. Przez to droga nie okazała się więc szybsza dla pomysłowych kierowców. Sprawa została już zgłoszona na policję.

d4k3y8d

Źródło: "Super Express"

Śnieżyca zablokowała Madryt. Samochody utknęły na ulicy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4k3y8d

Podziel się opinią

Share
d4k3y8d
d4k3y8d