Trwa ładowanie...

Warszawa. Komisariat Policji Warszawa Włochy objęty kwarantanną

Komisariat Policji Warszawa Włochy został objęty kwarantanną w związku z koronawirusem. Zakażenie potwierdzono u trzech policjantów. W czasie kwarantanny o bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy będą dbać funkcjonariusze z komendy na Ochocie oraz z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie.
Share
Warszawa. Na komisariacie policji wykryto koronawirusa
Warszawa. Na komisariacie policji wykryto koronawirusaŹródło: PAP
d1d5diu

- Mamy trzy potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem wśród policjantów. Łącznie 65 osób zostanie poddanych kwarantannie. To cały stan komisariatu - pracownicy i funkcjonariusze – przekazał Wawalove oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III sierż. szt. Karol Cebula.

Decyzja o kwarantannie została podjęta w środę. Już wczoraj wieczorem komisariat był odizolowany. Wszyscy, którzy w nim przebywali zostaną poddani badaniom.

d1d5diu

Pracownicy i funkcjonariusze będą przebywać w miejscach odosobnienia, żeby nie zarażać osób postronnych. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają policjanci z komendy na Ochocie oraz Oddziału Prewencji Policji w Warszawie.

Jak informuje policja na stronie internetowej, wszelką pomoc można uzyskać dzwoniąc do oficera dyżurnego ochockiej komendy pod nr tel. 47 723 93 50.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1d5diu

Podziel się opinią

Share
d1d5diu
d1d5diu