Trwa ładowanie...

Warszawa. Komisariat Policji Warszawa Włochy objęty kwarantanną

Komisariat Policji Warszawa Włochy został objęty kwarantanną w związku z koronawirusem. Zakażenie potwierdzono u trzech policjantów. W czasie kwarantanny o bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy będą dbać funkcjonariusze z komendy na Ochocie oraz z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie.

Share
Warszawa. Komisariat Policji Warszawa Włochy objęty kwarantanną
Źródło: PAP
de3lmrd

- Mamy trzy potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem wśród policjantów. Łącznie 65 osób zostanie poddanych kwarantannie. To cały stan komisariatu - pracownicy i funkcjonariusze – przekazał Wawalove oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III sierż. szt. Karol Cebula.

Decyzja o kwarantannie została podjęta w środę. Już wczoraj wieczorem komisariat był odizolowany. Wszyscy, którzy w nim przebywali zostaną poddani badaniom.

de3lmrd

Pracownicy i funkcjonariusze będą przebywać w miejscach odosobnienia, żeby nie zarażać osób postronnych. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają policjanci z komendy na Ochocie oraz Oddziału Prewencji Policji w Warszawie.

Jak informuje policja na stronie internetowej, wszelką pomoc można uzyskać dzwoniąc do oficera dyżurnego ochockiej komendy pod nr tel. 47 723 93 50.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
de3lmrd

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de3lmrd
de3lmrd