Trwa ładowanie...

Warszawa. Koronawirus w Świątyni Opatrzności Bożej. Apel do wiernych

U wikariusza parafii Opatrzności Bożej w Warszawie wykryto koronawirusa. Sanepid apeluje do osób, które od 3 października mogły mieć kontakt z księdzem.

Warszawa. U księdza ze Świątyni Opatrzności Bożej potwierdzono koronawirusaWarszawa. U księdza ze Świątyni Opatrzności Bożej potwierdzono koronawirusaŹródło: PAP, fot: Rafał Guz
d37t9pi
d37t9pi

Świątynia Opatrzności Bożej poinformowała na swojej stronie, że u księdza Bartosza Kuczmarskiego potwierdzono zakażenie koronawirusem.

W informacji opublikowanej na stronie archidiecezji warszawskiej podano komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

- Wszystkie osoby, które od dnia 3 października miały bezpośredni kontakt z ks. Bartoszem Kuczmarskim, a które zaobserwują u siebie niepokojące objawy mogące sugerować zakażenie koronawirusem, proszone są o niezwłoczne skonsultowanie się z lekarzem pierwszego kontaktu w drodze teleporady oraz poinformowanie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w m.st. Warszawie (tel.: 22 310 79 41 lub 781 824 416, e-mail: sekretariat@pssewawa.pl) - czytamy w komunikacie.

Podkreślono jednocześnie, że wszystkie msze św. i nabożeństwa w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odprawiane są bez zmian.

d37t9pi

Msze i nabożeństwa są dostępne również online na kanale Centrum Opatrzności Bożej w serwisie YouTube. 

Parafia przypomina też o obowiązku noszenia maseczek w kościele i zachęca do przyjmowania komunii świętej na rękę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d37t9pi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37t9pi