Trwa ładowanie...

Warszawa. Mieszkańcy dziękują policjantom za pracę, którą wykonują

Policja to jedna z tych służb, która w trakcie trwającej epidemii działa na pierwszej linii ognia. Funkcjonariusze dokładają wszelkich starań, by maksymalnie zadbać o nasze bezpieczeństwo, a mieszkańcy...o tym nie zapominają! Obrazek, który zawisł na drzwiach wejściowych komendy, jest tego najlepszym dowodem.
Share
Koronawirus w Warszawie. Mieszkańcy są wdzięczni stołecznym polcjantom
Koronawirus w Warszawie. Mieszkańcy są wdzięczni stołecznym polcjantomŹródło: pragapd.policja.waw.pl
d2v3mwp

Koronawirus w Warszawie. Na policjantów czekała miła niespodzianka

Nie ulega wątpliwości, że dzisiejszy poranek na długo pozostanie w pamięci stołecznych policjantów. Na drzwiach wejściowych komendy przy ulicy Umińskiego, gdzie mieszczą się wydziały, patrolowo-interwencyjny, prewencji oraz organizacji służby zawieszony był rysunek opatrzony słowami „Dziękujemy za Waszą pracę!".

Mieszkańcy w wyjątkowy sposób postanowili podziękować za poświęcenie i wysiłek, który każdego dnia wkładają warszawscy funkcjonariusze. To właśnie oni dbają o to, abyśmy czuli się bezpiecznie. Nie po raz pierwszy okazuje się, że na pozór niewielki gest może mieć naprawdę ogromne znaczenie. Mały artysta, który stworzył obrazek, może być z siebie dumny. To nie tylko dawka uśmiechu, ale również ogromna motywacja do dalszego działania. Nie bez przyczyny, kiedy tylko zdjęcie arcydzieła pojawiło się w sieci, spotkało się z tak ogromnym odzewem ze strony Internautów.

d2v3mwp

-Aktualnie, w tak trudnym dla wszystkim czasie, tego rodzaju gest w sposób szczególny jest dla nas wyjątkowo ważny, stanowi nie tylko największe podziękowanie, ale też jest motywacją do dalszej oddanej służby. Dziękujemy!- czytamy na stronie stołecznej policji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:Tańczący policjanci. Tak umilają dzieciom czas na kwarantannie

d2v3mwp

Podziel się opinią

Share
d2v3mwp
d2v3mwp