Trwa ładowanie...

Warszawa. Muzeum Fryderyka Chopina ponownie otwarte od 15 lipca

Już od środy, 15 lipca ponownie otwarte dla zwiedzających zostanie Muzeum Fryderyka Chopina. Podpowiadamy co się zmieni.

Warszawa. Muzeum Fryderyka Chopina ponownie otwarte od 15 lipca
d1hg38x
d1hg38x

Goście odwiedzający Muzeum po raz pierwszy będą mieli okazję skorzystać z nowych wersji prezentacji na ekspozycji stałej.

Warszawa. Nowości w Muzeum Fryderyka Chopina

"Tego dnia po raz pierwszy będzie można skorzystać z nowych wersji prezentacji na ekspozycji stałej. Zostały one przygotowane w nowej szacie graficznej, posiadają nieprezentowaną do tej pory ikonografię oraz zaktualizowane i rozbudowane teksty. Multimedia będą dostępne w dwóch językach: polskim i angielskim" – informuje w swoim komunikacie Muzeum.

Ponadto uruchomiona zostanie także specjalna "strefa słuchania" w sali koncertowej. Będzie tam można wysłuchać występów pianistów z Konkursu Chopinowskiego.

Zobacz również: "Podwodne muzeum. To pierwszy tego typu obiekt na świecie"

"W "strefie słuchani" będą zapewnione odstępy i limity słuchaczy zgodne z przepisami sanitarnymi dla sal koncertowych" – czytamy w dalszym komunikacie.

d1hg38x

Warszawa. Muzeum w czasie pandemii

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną konieczne będzie używanie maseczek i rękawiczek podczas zwiedzania. Przed wejściem do placówki umieszczony będzie również płyn do dezynfekcji rąk.

Zostało także wprowadzone ograniczenie liczny odwiedzających do 60 osób na godzinę.

Muzeum zachęca do kupowania biletów online.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1hg38x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hg38x