Trwa ładowanie...
d10yu9e

Warszawa na pierwszym miejscu w Europejskiej Rywalizacji Rowerowej

Konkurs trwa do końca maja. Wciąż można się przyłączyć do rywalizacji!
Share
Warszawa na pierwszym miejscu w Europejskiej Rywalizacji Rowerowej
d10yu9e

O tej rywalizacji pisaliśmy już w kwietniu . Europejska Rowerowa Rywalizacja (European Cycling Challenge) ECC 2014to konkurs, w którym udział biorą rowerowe drużyny z 32 europejskich miast. Częścią takiej drużyny staje się każdy, kto zainstaluje w swoim smartfonie bezpłatną aplikację Endomondo i będzie rejestrował w niej swoje rowerowe podróże.

Zobacz również: Warszawa na 8. miejscu najbardziej "urowerowionych" miast w Europie

Podróże można też opisywać bezpośrednio w serwisie * www.endomondo.com. To opcja dla „zapominalskich” albo tych, którzy mają starsze modele telefonów komórkowych. Ważne by były to podróże, w których rower zastąpił inny środek transportu, czyli dojazdy do pracy, szkoły, kina czy sklepu. Nie liczą się przejazdy sportowe. *Szczegółowe zasady dotyczące rywalizacji znajdują się na stronie * www.ecc2014.eu*

d10yu9e

Konkurs trwa do 31 maja i wygra to miasto, którego drużyna „wykręci” największą liczbę kilometrów.

Rywalizacja jest na półmetku i jak na razie... Warszawa wygrywa! Na drugim miejscu jest Łódź, a na trzecim Rzym - dowiadujemy się z rozgłośni radiowej Polskiego Radia RDC.

* *W tej chwili w European Cycling Challenge 2014 ściga się już 15 tysięcy cyklistów z 32 miast, nasza grupa warszawska jest największa, bo ma blisko 2 tysiące uczestników. Miło, bo wygrywamy i to z dosyć dużą przewagą, w tej chwili mamy blisko 90 tysięcy kilometrów już wyjeżdżonych - powiedział Łukasz Puchalski, pełnomocnik do spraw komunikacji rowerowej w Warszawie.

Przyłączajcie się do gry - będziemy mieć większą szansę na wygraną!

d10yu9e

Zobacz również: Kolejne samoobsługowe stacje naprawy rowerów!

d10yu9e

Podziel się opinią

Share
d10yu9e
d10yu9e