Trwa ładowanie...

Warszawa. Nie żyje dyrektor liceum na Bielanach. Miał poważny wypadek

Zmarł Tomasz Kowalczyk, dyrektor katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. R. Archutowskiego. W ubiegłym tygodniu Kowalczyk uległ poważnemu wypadkowi w górach. W ostatnich dniach uczniowie i pracownicy szkoły modlili się w intencji pedagoga.
Share
Zmarł Tomasz Kowalczyk, dyrektor katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. R. Archutowskiego
Zmarł Tomasz Kowalczyk, dyrektor katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. R. ArchutowskiegoŹródło: archutowski.edu.pl
d2ofr5k

Nie żyje Tomasz Kowalczyk. Od 14 lat był dyrektorem katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. księdza Romana Archutowskiego przy ul. Dewajtis na Bielanach. O śmierci Kowalczyka poinformował wicedyrektor szkoły Artur Fijałkowski.

Kowalczyk 3 marca uległ ciężkiemu wypadkowi podczas wspinaczki w Tatrach - podaje "Gość Warszawski". Mężczyzna w trakcie pokonywania drogi wspinaczkowej na Progu Mnichowym odpadł od ściany i doznał poważnego urazu głowy.

Warszawa. Zmarł Tomasz Kowalczyk, dyrektor katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. R. Archutowskiego na Bielanach

Został przetransportowany do zakopiańskiego szpitala śmigłowcem Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kowalczyk przeszedł operację, ale jego życia nie udało się uratować. Dyrektor zmarł w szpitalu w Nowym Targu.

d2ofr5k

Władze katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. R. Archutowskiego kilkukrotnie prosiły o modlitwę w intencji zdrowia Kowalczyka. Zorganizowano również "Różaniec za dyrektora". Kowalczyk miał 51 lat. Był miłośnikiem gór. Osierocił czwórkę dzieci.

Fundusz odbudowy kością niezgody. Co zrobi Andrzej Duda? Jest głos z Pałacu

Źródło: gosc.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ofr5k

Podziel się opinią

Share
d2ofr5k
d2ofr5k