Trwa ładowanie...

Warszawa. Niewidzialna wystawa prosi o pomoc. "To nasze być, albo nie być"

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Niewidzialna Wystawa jest jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc w stolicy. To właśnie tam mamy możliwość poznania świata wszystkimi zmysłami- oprócz wzroku. W związku z panującą epidemią grozi mu zamknięcie.
Share
Koronawirus w Warszawie. Niewidzialna wystawa zwróciła się z prośbą o pomoc
Koronawirus w Warszawie. Niewidzialna wystawa zwróciła się z prośbą o pomocŹródło: facebook.com, Fot: niewidzialnawystawa
dod1wgb

Koronawirus w Warszawie. Niewidzialna Wystawa potrzebuje pomocy

Niewidzialna wystawa to jedyne takie miejsce w stolicy. Mimo że przez 8 lat działalności dostarczała zwiedzającym niewidzialnych, lecz zupełnie realnych, a przez to niezwykłych doświadczeń, jej dalsze funkcjonowanie wisi na włosku. To kolejna już warszawska instytucja kulturalna, która zmaga się z trudną sytuacją finansową. By mogła dalej funkcjonować, konieczna jest nasza pomoc. W związku z tym ruszyła sprzedaż biletów na drugą połowę tego roku. Dodajmy, że niewidzialny poratunek kosztuje jedyne 25 złotych, a vouchery dostępne są tutaj.

-Kochani! Pełni nieśmiałej nadziei ruszamy ze sprzedażą naszych voucherów poratunkowych #NIEWIDZIALNYPORATUNEK. To dla nas na ten moment jedyna szansa i wierzymy, że pomysł spodoba się Wam. Cena biletu, który możecie wykorzystać w przyszłości jest wyjątkowo niska, każdy ma możliwość kupić dowolną liczbę voucherów. Możecie z nich korzystać osobiście, oddać komuś, kogo lubicie - wedle uznania!- czytamy na oficjalnym facebookowym fanpagu.

- Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu (...) Pod opieką niewidomych Przewodników (...) doświadczysz jak poruszać się w miejskim zgiełku, jak zapłacić za kawę w barze, jak poruszać się po mieszkaniu w całkowitych ciemnościach i nie tylko…- czytamy na profilu wystawy.

dod1wgb

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Padło pytanie o testy. Profesor: "kompletna ruina służby zdrowia"

dod1wgb

Podziel się opinią

Share
dod1wgb
dod1wgb