Trwa ładowanie...

Warszawa. Od niedzieli zmiana rozkładów jazdy SKM

Od niedzieli, 8 listopada zmienia się rozkład jazdy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Dla linii S1, S2 i S3 zmiany będą niewielkie. Natomiast od poniedziałku większość pociągów SKM S9 będzie zaczynała i kończyła kursy na stacji Legionowo. Powodem jest remont w Legionowie.
Share
Warszawa. Zmieni się rozkład jazdy Szybkiej Kolei Miejskiej
Warszawa. Zmieni się rozkład jazdy Szybkiej Kolei MiejskiejŹródło: Agencja FORUM, Fot: Tomasz Hamrat
d1cgs1y

Jak poinformował w komunikacie Warszawski Transport Publiczny, w niedzielę, 8 listopada zostanie wprowadzona korekta kolejowego rozkładu jazdy.

Dla pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej najistotniejsze zmiany zostaną wprowadzone w poniedziałek, 9 listopada dla linii S9. Rozpocznie się remont przejazdu kolejowo-drogowego w sąsiedztwie stacji Legionowo Piaski. W związku z tym wystąpią ograniczenia ruchu kolejowego przez tę stację.

Od poniedziałku, 9 listopada większość pociągów SKM linii S9 będzie zaczynała i kończyła kursy na stacji w Legionowie. W ciągu doby jedenaście pociągów z Warszawy dojedzie do Legionowa, dziewięć do Legionowa Piasków, a dwa do Wieliszewa. W kierunku Warszawy z Legionowa będzie odjeżdżało jedenaście pociągów, z Legionowa Piasków – siedem, a z Wieliszewa – trzy. Szczegóły można znaleźć w rozkładach jazdy na stronie internetowej.

Od niedzieli, 8 listopada zostaną wprowadzone niewielkie zmiany w rozkładach jazdy pociągów SKM linii S1, S2 i S3. Będą one polegały jedynie na kilkominutowych przesunięciach odjazdów i przyjazdów wybranych pociągów.

Korekta rozkładu jazdy zostanie także wprowadzona dla pociągów Kolei Mazowieckich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1cgs1y

Podziel się opinią

Share
d1cgs1y
d1cgs1y