Trwa ładowanie...
d3dza1t

Warszawa. Otwarty POP na stacji metra Świętokrzyska

Od poniedziałku, 27 lipca ponownie otwarty jest Punkt Obsługi Pasażerów na stacji metra Świętokrzyska. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.00.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Punkt Obsługi Pasażerów został ponownie otwarty
Warszawa. Punkt Obsługi Pasażerów został ponownie otwarty (Warszawski Transport Publiczny)
d3dza1t

Punkt Obsługi Pasażerów jest usytuowany nad stacją pierwszej linii metra, w środkowej części galerii handlowej. W lokalu jest możliwość m.in. uzyskania informacji, wyrobienia Warszawskiej Karty Miejskiej, uprawnień Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka oraz zakodowanie na Karcie zawieszonego wcześniej biletu długookresowego – poinformował Warszawski Transport Publiczny.

Obecnie czynnych jest czternaście POP-ów. Pasażerowie niezbędne sprawy mogą załatwić w punktach zlokalizowanych: przy siedzibie ZTM – ul. Żelazna 61, na Lotnisku Chopina, na pętli przy Dworcu Wschodnim (ul. Lubelska), w centrum handlowym Blue City oraz stacjach metra na linii M1: Młociny, Plac Wilsona, Dworzec Gdański, Ratusz Arsenał, Świętokrzyska, Centrum, Politechnika i Imielin. Czynne są także POP-y przy stacji Dw. Wileński oraz Księcia Janusza na linii M2. Uruchomione zostały także dwa mobilne Punkty Obsługi Pasażerów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3dza1t

Podziel się opinią

Share
d3dza1t
d3dza1t