Trwa ładowanie...
dfjtwos

Warszawa. Para wspólnie dokonywała przestępstw. Zatrzymany "Prezes Zarządu" i wspólniczka

Posługiwanie się cudzymi dokumentami czy posiadanie narkotyków to tylko niektóre z przestępstw jakie ma na konie zatrzymana przez policję para.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Policja zatrzymała parę młodych ludzi
Warszawa. Policja zatrzymała parę młodych ludzi (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
dfjtwos

Jak informuje nadkom. Joanna Wegrzyniak ze stołecznej policji, jeden z funkcjonariuszy operacyjnych z wydziału mienia otrzymał wiadomość o oszustwie, do którego miało niebawem dojść w jednej z firm zajmujących się wypożyczaniem sprzętu, m.in. elektronarzędzi.

Mundurowi po przybyciu we wskazane miejsce objęli okolicę obserwacją i niedługo później zatrzymali 27-latkę.

Warszawa. "Prezes Zarządu", cudze dokumenty i narkotyki

"Kobieta chwilę wcześniej zawarła z firmą umowę na wypożyczenie wiertnicy ze statywem o wartości ponad 13 tysięcy złotych. Posłużyła się przy tym dokumentami wystawionymi na inną osobę, które zostały rok temu utracone. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli właściwe dokumenty należące do 27-latki, a także inne umowy wypożyczenia sprzętów, a nawet samochodu, którym przyjechała. Policjanci zabezpieczyli między innymi pieczątki opatrzone treścią 'Prezes Zarząd', którym okazał się partner zatrzymanej, a jednocześnie wspólnik w dokonywaniu oszustw" – podaje nadkom. Joanna Wegrzyniak.

dfjtwos

Wakaty w Policji. Największe braki w Warszawie i zachodnich województwach

Ponadto służby podczas przeszukania pojazdu znalazły metaamfetaminę, która została zabezpieczona. Następnego dnia policji udało się zatrzymać "Prezesa Zarządu", czyli partnera kobiety.

Nie wiadomo czy para inspirowała się historią amerykańskich przestępców z lat 30. XX wieku – Bonnie i Clyde’a, ale pewne jest, że młodzi ludzie odpowiedzą teraz za oszustwa, a 27-latka dodatkowo za posiadanie środków odurzających.

Sprawa ma charakter rozwojowy, ponieważ jak podaje policja, zatrzymani wspólnie już wcześniej dopuszczali się podobnych przestępstw.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfjtwos

Podziel się opinią

Share
dfjtwos
dfjtwos