Trwa ładowanie...
d3gcgzl

Warszawa. Pirotechnicy sprawdzili budynek Sądu Najwyższego

Pirotechnicy sprawdzili budynek Sądu Najwyższego przy pl. Krasińskich w Warszawie. W czwartek rano na policję wpłynęło zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego. Występują utrudnienia w ruchu.
Share
Warszawa. Podjęto decyzję o ewakuacji pracowników budynku
Warszawa. Podjęto decyzję o ewakuacji pracowników budynkuŹródło: Twitter
d3gcgzl

Pirotechnicy sprawdzili budynek Sądu Najwyższego przy pl. Krasińskich w Warszawie. Nie potwierdziła się informacja o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Policja została powiadomiona o podłożeniu ładunku w budynku Sądu Najwyższego o godz. 8.56. Podjęto decyzję o ewakuacji. Pracownicy opuścili budynek.

- Telefonicznie została przekazana informacja o zagrożeniu w postaci podłożenia ładunku wybuchowego. Na miejsce zostali wezwani pirotechnicy. Obecnie przeprowadzają sprawdzenie pirotechniczne. Prezes sądu podjął decyzję o ewakuacji – przekazał WawaLove ok. godz. 9.30. wydział prasowy Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

d3gcgzl

- Właśnie zarządzono ewakuację Sądu Najwyższego i IPN przy Placu Krasińskich w Warszawie. Sędziowie i pracownicy wyszli przed budynek. Na miejsce zjeżdżają radiowozy policji – napisał na Twitterze Tomasz Piątek.

Warszawa. Zmiany w kursowaniu autobusów

W związku ze zdarzeniem występują utrudnienia w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Zamknięty dla ruchu jest pl. Krasińskich - poinformował Warszawski Transport Publiczny.

Autobusy linii 116, 178, 503 i 518 zostały skierowane na trasy objazdowe. Trasa kierowania w obu kierunkach na liniach 116, 178, 503, 518 przebiega następująco: ul. Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – pl.Bankowy – Senatorska – Miodowa.

d3gcgzl

Linia 180 w obu kierunkach kursuje na trasie: Anielewicza – Andersa – pl.Bankowy – Senatorska – Miodowa - czytamy w komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3gcgzl

Podziel się opinią

Share
d3gcgzl
d3gcgzl