Trwa ładowanie...
d4hlof3

Warszawa. Policyjny pościg na Targówku. Ranni funkcjonariusze

Niebezpieczna sytuacja na Targówku. Policjanci rzucili się do pościgu za osobowym lexusem. Kierowca uciekając staranował bramę i próbował potrącić funkcjonariuszy. Uciekinier został już zatrzymany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Policyjny pościg na Targówku. Ranni funkcjonariusze
Warszawa. Policyjny pościg na Targówku. Ranni funkcjonariusze (money.pl)
d4hlof3

Do pościgu doszło na ulicy Radzymińskiej, kiedy policjanci prowadzili działania w tamtejszym komisie. Jeden z mężczyzn znajdujących się na terenie komisu wsiadł do samochodu i zaczął uciekać, po drodze taranując bramę. Uciekinier miał też próbować potrącić funkcjonariuszy. Media podawały również nieoficjalne informacje o strzałach.

Warszawa. Pościg na Targówku. Uciekinier Zatrzymany

O przebieg zdarzenia zapytaliśmy warszawską policję. Wciąż trwają czynności policyjne w tej sprawie i na tę chwilę służby nie potwierdzają informacji o użyciu broni.

d4hlof3

- Podczas prowadzenia czynności w jednym z komisów przy ul. Radzymińskiej mężczyzna w celu uniknięcia kontroli zaczął uciekać osobowym lexusem. Odjeżdżając, potrącił policjantów i uszkodził bramę. Miał miejsce pościg, ale w tej chwili mężczyzna jest już zatrzymany. Policjanci, którzy prowadzili działania, nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń - powiedziała dla portalu WawaLove oficer prasowa Komendy Stołecznej Policji

Zobacz też: Wiceminister sprawiedliwości dobitnie o sprawie Durczoka: ja bym siedział

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4hlof3

Podziel się opinią

Share

d4hlof3

d4hlof3