WP

Warszawa: Pożar przy Dworcu Wschodnim. Policja uratowała trzy osoby z pożaru

Dwoje policjantów z Komisariatu Kolejowego w Warszawie uratowało troje ludzi z pożaru. Jeden z nich doznał poparzeń w trakcie akcji ratunkowej. Według ustaleń, ogień wywołany został przez osoby, które próbowały się ogrzać rozpalając ognisko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwoje policjantów z Komisariatu Kolejowego w Warszawie uratowało troje ludzi z pożaru. Jeden z nich doznał poparzeń w trakcie akcji ratunkowej.
Dwoje policjantów z Komisariatu Kolejowego w Warszawie uratowało troje ludzi z pożaru. Jeden z nich doznał poparzeń w trakcie akcji ratunkowej. (East News)
WP

Policja z Komisariatu Kolejowego w Warszawie, podczas patrolu na peronie Dworca Wschodniego, dostrzegła łunę ognia pomiędzy ul. Skaryszewską a nasypem kolejowym. Po udaniu się w to miejsce zauważyli, że w płonącym pustostanie znajdowało się troje bezdomnych. Ubranie jednego z nich paliło się, niedaleko leżała kobieta przygnieciona elementami konstrukcji budynku, a po drugiej stronie ściany siedział kolejny mężczyzna.

Policja od razu ruszyła na pomoc. Ugasili oni ogień na ubraniu jednej z bedzdomnych osób i pomogli wydostać się kobiecie. Później wyciągnęli drugiego mężczyznę, u którego dwukrotnie uaktywnił się rozrusznik serca.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, która ugasiła pożar. Ze względu na doznane obrażenia, trójka bezdomnych została odwieziona do szpitala. Pomocy wymagał także jeden z policjantów, który doznał poparzeń.

WP

Według ustaleń, ogień wywołali bezdomni, którzy chcieli się ogrzać przez rozpalenie ogniska.

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP