Trwa ładowanie...

Warszawa: Pożar przy Dworcu Wschodnim. Policja uratowała trzy osoby z pożaru

Dwoje policjantów z Komisariatu Kolejowego w Warszawie uratowało troje ludzi z pożaru. Jeden z nich doznał poparzeń w trakcie akcji ratunkowej. Według ustaleń, ogień wywołany został przez osoby, które próbowały się ogrzać rozpalając ognisko.

Warszawa: Pożar przy Dworcu Wschodnim. Policja uratowała trzy osoby z pożaruŹródło: East News
d23keez
d23keez

Policja z Komisariatu Kolejowego w Warszawie, podczas patrolu na peronie Dworca Wschodniego, dostrzegła łunę ognia pomiędzy ul. Skaryszewską a nasypem kolejowym. Po udaniu się w to miejsce zauważyli, że w płonącym pustostanie znajdowało się troje bezdomnych. Ubranie jednego z nich paliło się, niedaleko leżała kobieta przygnieciona elementami konstrukcji budynku, a po drugiej stronie ściany siedział kolejny mężczyzna.

Policja od razu ruszyła na pomoc. Ugasili oni ogień na ubraniu jednej z bedzdomnych osób i pomogli wydostać się kobiecie. Później wyciągnęli drugiego mężczyznę, u którego dwukrotnie uaktywnił się rozrusznik serca.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, która ugasiła pożar. Ze względu na doznane obrażenia, trójka bezdomnych została odwieziona do szpitala. Pomocy wymagał także jeden z policjantów, który doznał poparzeń.

Według ustaleń, ogień wywołali bezdomni, którzy chcieli się ogrzać przez rozpalenie ogniska.

d23keez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23keez