Trwa ładowanie...

Warszawa. Pożar w mieszkaniu przy Marszałkowskiej. Dym aż na placu Zbawiciela

Ogień pojawił się w kuchni lokalu na pierwszym piętrze w środę po godzinie 15. Było o krok od tragedii. Zaalarmowani dymem mieszkańcy wezwali straż pożarną. W gaszeniu pożaru brały udział cztery zastępy strażaków.
Share
Warszawa. Strażacy gasili pożar, który w środę po godzinie 15 wybuchł  w mieszkaniu przy Marszałkowskiej
Warszawa. Strażacy gasili pożar, który w środę po godzinie 15 wybuchł w mieszkaniu przy MarszałkowskiejŹródło: Materiały prasowe
d2rybr8

Wyglądało groźnie. Zadymienie na ulicy mogło budzić przerażenie. Tymczasem okazało się, że w rezultacie sytuację udało się szybko zażegnać, choć, by doprowadzić do normalizacji, na miejscu pracować musiało kilka zastępów straży pożarnej.

Paliło się w mieszkaniu przy Marszałkowskiej 43. Ogień rozprzestrzeniał się z kuchni. Było sporo dymu, a więc zagrożenie zostało szybko zauważone.

Szybko podjęta akcja gaśnicza straży sprawiła, że nie doszło do znacznych zniszczeń. Nie ma również osób poszkodowanych. Nie wystąpiła również konieczność ewakuowania kogokolwiek z domu, na którego pierwszym piętrze doszło do niekontrolowanego rozprzestrzeniania ognia.

d2rybr8

Warszawa. Pożar w mieszkaniu przy Marszałkowskiej. Dym aż na placu Zbawiciela

Przed godziną 16 pożar został opanowany. Konieczne jednak było przeprowadzenie prac zabezpieczających, w związku z tym na miejsce wezwane zostały wozy pogotowia energetycznego i gazowego.

Pożar wprowadził trochę zamieszania w ruchu pojazdów ulicą Marszałkowską i na placu Zbawiciela. W trakcie akcji gaśniczej strażacy musieli zamknąć na chwilę kierowców i motorniczych tramwajów.

d2rybr8

Brakuje inwestycji. Rządowy ekonomista ma pomysł

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2rybr8

Podziel się opinią

Share
d2rybr8
d2rybr8