Trwa ładowanie...

Warszawa spaliła świąteczne kalorie

10 tys. mieszkańców w poświątecznej przerwie odwiedziło Zimowy Narodowy.

Warszawa spaliła świąteczne kalorie
d1j7hgg
d1j7hgg

Akcja „Rusz się po Świętach Warszawo” przyciągnęła prawie 10 tysięcy warszawiaków, którzy aktywnie spędzili poświąteczny czas. Od 26 do 29 grudnia goście mogli skorzystać z bezpłatnych slotów na lodowiskach, wygrać nagrody i spędzić na sportowo czas z bliskimi.

- Czas świąt dla wielu osób to odpoczynek daleki od aktywności. Chcieliśmy zmienić ten zwyczaj i wspólnie z Zimowym Narodowym „Ruszyć Warszawę po świętach”. Sądząc po frekwencji nasz cel został osiągnięty. Bardzo cieszę się, że warszawiacy tak licznie skorzystali z naszej sportowej propozycji – mówi Jarosław, Jóźwiak, zastępca Prezydent m.st. Warszawy.

Akcja „Rusz się po Świętach Warszawo” przyciągnęła tłumy gości, którzy postanowili aktywnie, na sportowo spędzić poświąteczny czas wolny. Rodzice z dziećmi, młodzież i dziadkowie, całe rodziny wspólnie bawiły się na lodowisku. Najmłodsi mogli skorzystać z „Poranków dla dzieci” prowadzonych przez animatorów ze szkółki „Ice&Fun”, którzy w strojach śnieżynek, poprzez zabawę, uczyli najmłodszych jazdy na łyżwach. Oczywiście nie zabrakło również Mikołaja, który specjalnie dla dzieci wystąpił w krótkim show na łyżwach!

- Tak duże zainteresowanie akcją „Rusz się po Świętach Warszawo” świadczy o tym, że szukamy atrakcyjnych, aktywnych form spędzania czasu z bliskimi. Nie tylko telewizor, czy gry komputerowe, ale przede wszystkim sport i dobra zabawa. Super jest móc oglądać całe pokolenia, które wspólnie, aktywnie bawią się na Zimowym Narodowym – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

Jazda na łyżwach, konkursy dla dzieci i dorosłych, malowanie twarzy, nauka podstaw łyżwiarstwa dla najmłodszych, czy zabawa modelami zdalnie sterowanymi samochodami rcforfun cieszyły się bardzo dużą popularnością. W ramach akcji „Rusz się po Świętach Warszawo”, ze wszystkich atrakcji skorzystało prawie 10 tysięcy osób.

d1j7hgg
d1j7hgg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j7hgg