Trwa ładowanie...
Artykuł Sponsorowany
03-08-2020 10:25

Warszawa: taniej do salonu urody. Umów się online i zyskaj rabat

Lubisz korzystać z usług salonów urody? W taki w takim razie ucieszy Cię wiadomość, że możesz umawiać się do nich przez internet, a na dodatek zyskać aż do 20% zniżki na wizytę. O co dokładnie chodzi i jak zdobyć rabat?

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Warszawa: taniej do salonu urody. Umów się online i zyskaj rabat
dp321fr
dp321fr

Artykuł sponsorowany

Znalezienie zaufanego salonu beauty bywa prawdziwym wyzwaniem - nikt nie ma przecież ochoty oddawać swojego wyglądu w ręce przypadkowej osoby. O ile łatwiej byłoby, gdyby ktoś zebrał wszystkie salony w jednym miejscu w sieci, tak aby każdy mógłby wygodnie je przeglądać i znaleźć coś dla siebie, prawda? Rzecz w tym, że takie miejsce już istnieje - a na dodatek pozwala zaoszczędzić na wizytach! To platforma Moment.pl, która właśnie rusza z drugą edycją akcji zniżkowej we współpracy z marką BLIK.

Źródło informacji o salonach

Moment.pl to platforma skupiająca tysiące salonów z polskiej branży hair & beauty - w tym setki z Warszawy. W jej skład wchodzi strona internetowa oraz darmowa aplikacja mobilna, które umożliwiają wygodne wyszukiwanie placówek i całodobowe rezerwowanie wizyt przez internet. Co ważne, w większych miastach, takich jak stolica, możliwe jest także wyszukiwanie po nazwie dzielnic (np. “Warszawa Mokotów”), dzięki czemu odnalezienie pobliskich salonów jest jeszcze łatwiejsze. Ale to nie wszystko!

Ważną częścią Moment.pl jest obszerna baza wiedzy o salonach i ich usługach. Każda firma posiada swoją indywidualną wizytówkę, zawierającą m.in. cennik, opisy pracowników, informacje o dodatkowych udogodnieniach oraz opinie dotychczasowych klientów.

Wiarygodna baza opinii

Opinie to bardzo przydatny element całej platformy. Dzięki nim użytkownicy nie muszą wybierać salonu czy usługi “na chybił trafił” - mogą bowiem najpierw sprawdzić, co na ich temat myślą dotychczasowi klienci. Ale skąd pewność, że wpisy są wiarygodne?

dp321fr

To za sprawą specjalnej konstrukcji systemu komentarzy. Został zaprojektowany tak, że wystawiać je mogą jedynie osoby, które faktycznie skorzystały z danego zabiegu - i po każdej wizycie mogą zrobić to tylko raz. Dzięki temu na wizytówkach salonów nigdy nie znajdą się fałszywe czy zdublowane opinie.

Wygodne płatności i nawet 20% zniżki

No dobrze, ale co z tą zniżką?! Zacznijmy od tego, że salony obecne w Moment.pl mogą udostępniać swoim klientom opcję opłacania wizyt przez internet. Tym sposobem, w placówkach korzystających z funkcji o nazwie “Moment Pay”, użytkownicy zapłacą online - zarówno kartą kredytową, jak i przelewem tradycyjnym czy BLIKIEM.

I tu właśnie docieramy do tematu zniżki! 3.08.2020 r. rusza już druga edycji akcji BLIK i Moment.pl, w ramach której każdy może otrzymać jednorazowy rabat 10 zł. Warunki promocji są bardzo proste: wystarczy umówić się za pośrednictwem aplikacji Moment.pl i zapłacić BLIKIEM min. 50 zł. I to wszystko - zniżka naliczy się automatycznie przy finalizacji.

Mówiąc krótko, Moment.pl to wygodna platforma skupiająca niemal całą polską branżę urodową w jednym miejscu. Dzięki temu niezależnie od tego, w jakiej dzielnicy mieszkasz ani czego dokładnie potrzebujesz - fryzjera, kosmetyczki, barbera, stylistki paznokci, solarium, spa, czy nawet fizjoterapeuty - z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

dp321fr

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany
dp321fr

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp321fr