Trwa ładowanie...

Warszawa. Tragiczny wypadek w Parku Szczęśliwickim. Policja szuka świadków

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie poszukują świadków wypadku, do którego doszło w czasie zjeżdżania z Górki Szczęśliwickiej 16 stycznia. 12-letni chłopiec uderzył w ławkę i został zabrany do szpitala. Dziecka nie udało się uratować.
Share
Warszawa. Tragiczny wypadek w Parku Szczęśliwickim. Policja szuka świadków. Na zdjęciu zakaz zjazdu ustawiony na Górce Szczęśliwickiej po wypadku 12-latka
Warszawa. Tragiczny wypadek w Parku Szczęśliwickim. Policja szuka świadków. Na zdjęciu zakaz zjazdu ustawiony na Górce Szczęśliwickiej po wypadku 12-latkaŹródło: East News
ddas11d

Jak informowaliśmy, do śmiertelnego wypadku doszło 16 stycznia 2021 roku. Podczas zjeżdżania z górki naprzeciwko kościoła pw. św. Grzegorza Wielkiego w Parku Szczęśliwickim 12-latek uderzył w ławkę. W wyniku odniesionych obrażeń dziecko zmarło w szpitalu.

Warszawa. Policja zwróciła się o pomoc

Sprawą zajmują się policjanci z komendy na Ochocie w Warszawie pod nadzorem prokuratora.

ddas11d

- Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 50 lub 47 723 93 51 – przekazał mł. asp. Karol Cebula z Komendy Stołecznej Policji.

Obostrzenia mają za nic. Tłumy na zamkniętych stokach w Zakopanem

Służby proszą także o nadsyłanie drogą elektroniczną nagrań wideo przez osoby, które 16 stycznia były na terenie Parku Szczęśliwickiego od strony ulicy Włodarzewskiej, w okolicy górki naprzeciwko kościoła pw. św. Grzegorza Wielkiego. Jak zaznacza policja, takie osoby mogły przypadkowo uwiecznić zdarzenie.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ddas11d

Podziel się opinią

Share
ddas11d
ddas11d