Trwa ładowanie...

Warszawa. Tylko trochę ulgi. W weekend lekkie ochłodzenie

To dobra wiadomość dla tych, którym dokuczają wysokie temperatury. Pogoda nie popsuje się w najbliższych dniach, ale słońce może częściej chować się za chmury. Zapowiadają się też niewielkie opady w niedzielę.

Share
Warszawa. W piątek i w sobotę dużo słońca i wspaniała pogoda, zachęcająca do wakacyjnych aktywności. W niedzielę jednak może troszkę popadać
Warszawa. W piątek i w sobotę dużo słońca i wspaniała pogoda, zachęcająca do wakacyjnych aktywności. W niedzielę jednak może troszkę popadać
d322nfg

W piątek i w sobotę jeszcze prawdziwe lato. Będziemy za nim tęsknić już za kilkanaście tygodni, kiedy zostanie tylko wspomnieniem, a wrzesień i październik objawią swoją prawdziwą naturę. W ten weekend jednak można będzie delektować się aurą, która zachęca do wakacyjnych aktywności na świeżym powietrzu, wypoczynku nad wodą i w plenerach.

Utrzymają się temperatury, jakie znamy z ostatnich dni, tak przynajmniej, według prognoz, ma być w piątek i sobotę. Spodziewane jest 26-28 stopni Celsjusza na termometrach. Upał nie powinien jednak być aż tak dokuczliwy jak poprzednich dniach. Południowo-zachodni wiatr o prędkości 24-25 kilometrów na godzinę sprawi, że nie będzie wydawało się aż tak gorąco. W sobotę nieco mniej powieje.

Warszawa. Tylko trochę ulgi. W niedzielę lekkie ochłodzenie

Ale już niedziela przyniesie niewielkie ochłodzenie, co może być powodem do radości. Mniej ucieszy możliwość popołudniowych opadów w tym dniu, ale nie znaczy to załamanie pogody. Deszcz nie powinien jednak zepsuć nastroju, nie będzie on wielki, nie ma też mowy o burzach i wyładowaniach atmosferycznych. Przyda się zaopatrzyć w parasol na niedzielne wyjście. W tym dniu na spacer do centrum zdecyduje się wielu warszawiaków. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego zawsze jest obchodzona bardzo uroczyście. Zapowiedziano wiele wydarzeń. Apele, przemarsze, składanie kwiatów, ale też i wiele mniej oficjalnych spotkań odbywać się będzie w wielu dzielnicach stolicy.

Wyciek toksycznych chemikaliów z Arktyki. Skutki mogą być katastrofalne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d322nfg

Podziel się opinią

Share
d322nfg
d322nfg