Trwa ładowanie...
d3pfcw5

Warszawa. Zrobili dowcip nauczycielce. Mogła przypłacić go życiem

Uczniowie jednej ze stołecznych szkół podstawowych chcieli zrobić żart swojej nauczycielce. Odpowiedzą za to przed sądem dla nieletnich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Płyn do dezynfekcji
Warszawa. Płyn do dezynfekcji (PAP)
d3pfcw5

W czwartek 17 września policja podała, że doszło do niecodziennej sytuacji w jednej ze szkół podstawowych na Targówku. 14-letni uczniowie jednej z klas wpadli na pomysł dolania płynu dezynfekującego do napoju nauczycielki.

"Wykorzystując jej nieuwagę dolali do jej termosu płyn do dezynfekcji. Kiedy kobieta napiła się napoju zorientowała się, że ma dziwny smak, wylała go i napełniła wodą. 14-latkowie nie dali za wygraną, ponownie wlali do butelki środek dezynfekujący z nadzieją, że jego większa ilość da zamierzony efekt" – informuje mł. asp. Irmina Sulich z warszawskiej policji.

Kobieta miała jednak zostać powiadomiona odpowiednio szybko o zagrożeniu, dzięki czemu uniknęła niebezpiecznej sytuacji. Jak podają służby w użytym przez uczniów płynie do dezynfekcji znajdował się polipropylen.

d3pfcw5

Powrót dzieci do szkół we wrześniu. Rodzice mają ogromne obawy

Warszawa. Sprawą 14-latków zajmie się sąd rodzinny

Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy. Uczniowie oskarżeni są o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sprawa została skierowana do sądu rodzinnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3pfcw5

Podziel się opinią

Share
d3pfcw5
d3pfcw5