Trwa ładowanie...
d3akrxe

Warszawa. Zabudowane kasy metodą na koronawirusa. Sklep chroni sprzedawców [ZDJĘCIA]

Każdego dnia przez sklepy spożywcze przewija się wielu ludzi. Jeden z nich wpadł na pomysł jak chronić sprzedawców. Wprowadził zabudowane kasy.
Share
Warszawa. Leclerc wprowadził zabudowane kasy.
Warszawa. Leclerc wprowadził zabudowane kasy.Źródło: SPL/East News, Fot: Stanisław Bielski
d3akrxe

Zdjęcie zabudowanej kasy w Leclercu na Bielanach pojawiło się na jednej z grup na Facebooku. Zrobił je bielański radny Krystian Lisiak.

"Niech przykład idzie w świat. Nowy problem postawił przed nami nowe wyzwania. Dziś musimy wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale i za innych - mam nadzieję, że inni pracodawcy wezmą przykład z Leclerca, który szybko dostosował się do nowej, trudnej sytuacji" - informuje Wawalove radny.

   Krystain Lisiak
Źródło: Krystain Lisiak

Zobacz także: LOT tłumaczy się z cen lotów ewakuacyjnych. "Musimy pamiętać, że to rejs specjalny"

W sklepie na Bielanach powstała przezroczysta ścianka, która oddziela kasjera od klienta. Pomysł już zebrał pozytywny odzew.

d3akrxe

- Większość naszych sklepów zamontowała dodatkowe zabezpieczenia przy kasach lub jest w trakcie ich montażu, kolejne placówki systematycznie będą wprowadzały to rozwiązanie. Jest to działanie podyktowane troską o komfort naszych kasjerów i stanowi dodatkową formę zabezpieczenia dystansu między pracownikami i klientami - mówi portalowi Wawalove przedstawiciel Leclerca, Tomasz Czerniawski.

Koronawirus w Warszawie. Ograniczona praca urzędów

W Polsce wprowadzony jest stan zagrożenia epidemicznego. Na jego mocy m.in. zostały zamknięte galerie handlowe. Sklepy spożywcze oraz na przykład bazary działają normalnie.

Przypomnijmy, warszawskie urzędy działają w sposób ograniczony. Wiele spraw urzędowych można załatwić przez internet, za pomocą tzw. profilu zaufanego - e-Puap

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3akrxe

Podziel się opinią

Share
d3akrxe
d3akrxe