Trwa ładowanie...
d40lnwr

Warszawa. Zamknięty ośrodek WORD. Podejrzenie koronawirusa

Warszawski oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Radarowej został zamknięty. Egzaminy na prawo jazdy zostały wstrzymane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Z powodu podejrzenia koronawirusa zamknięto ośrodek WORD
Warszawa. Z powodu podejrzenia koronawirusa zamknięto ośrodek WORD (PAP)
d40lnwr

W ośrodku szkoleniowym kierowców przy ulicy Radarowej zostały odwołane wszystkie zaplanowane egzaminy na prawo jazdy. Powodem tego działania jest podejrzenie zakażenia koronawirusem u jednego z kursantów.

"Ze względu na podejrzenie uczestniczenia w egzaminach osoby zarażonej COVID-19 (SARS-Cov-2), w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa osób zdających oraz pracowników WORD Warszawa w dniach 3 - 6 lipca 2020 roku (tj. piątek, sobota, poniedziałek) zawiesza się realizację egzaminów oraz zapisów na egzaminy w miejscu egzaminowania Radarowa" – podaje na swojej stronie placówka nauki jazdy.

Dodatkowo placówka poinformowała, że egzaminy, które miały odbyć się w tych dniach, zostały anulowane w systemie egzaminacyjnym. Natomiast wyznaczenie nowego terminu egzaminu na prawo jazdy nie będzie wymagało od uczestników wnoszenia żadnych dodatkowych opłat.

d40lnwr

"Zobacz także: Koronawirus wysyła na bezrobocie? Prezes ZUS uspokaja, nie ma dramatu"

Aktualnie trwają testy pracowników wszystkich trzech oddziałów WORD w Warszawie.

Koronawirus w Polsce. 371 nowych przypadków

Najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia z wieczoru 2 lipca wskazują, że tego dnia wykryto 371 nowych przypadków zakażenia COVID-19, a kolejnych 15 osób zmarło.

Łącznie w Polsce potwierdzono dotychczas zakażenie u 35146 osób, z czego 1492 chorych nie udało się uratować.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d40lnwr

Podziel się opinią

Share

d40lnwr

d40lnwr