Trwa ładowanie...
da2e5hv

Warszawa. Zatrzymano trzy osoby. Wpadli za narkotyki

Stołeczna policja zatrzymała trzy osoby za posiadanie narkotyków. To dwaj 38-letni mężczyźni i 44-letnia kobieta. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Wszystkim grozi kara do 10 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zabezpieczyła narkotyki
Policja zabezpieczyła narkotyki (Policja, Fot: Policja)
da2e5hv

Policja zabezpieczyła ponad pół kilograma kokainy oraz ok. 4 tys. zł.

Zatrzymani są podejrzani o posiadanie znacznej ilości substancji psychoaktywnej oraz udzielanie jej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Na wniosek policjantów i prokuratora mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Wobec kobiety zastosowano dozór policyjny.

Decyzja o środkach zapobiegawczych zapadła w weekend - powiedział Wawalove oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II, asp. sztab. Robert Koniuszy.

da2e5hv

Dodał, że podejrzani działali prawdopodobnie we trójkę i nie współpracowali z innymi osobami.

Warszawska policja obserwowała sprawców

Policja wiedziała, że 38-letni mieszkaniec warszawskiego Mokotowa handluje narkotykami, głównie kokainą. Mężczyzna jeździł charakterystyczną błękitną skodą. Narkotyki przechowywał u mieszkającego niedaleko kolegi.

W dniu zatrzymania 38-latek przyjechał samochodem w okolice budynku kolegi. Po chwili z bloku wyszedł mężczyzna i przekazał kierowcy skody przesyłkę. Policja przeszukała jego mieszkanie i znalazła cztery worki foliowe z kokainą. Mężczyzna przyznał się do przekazania jednej torebki koledze i trafił do aresztu.

da2e5hv

Policjanci udali się za kierowcą skody do galerii handlowej. Zatrzymali go i przeszukali samochód, w którym znaleźli kilka kolejnych porcji kokainy. Podczas przeszukania mieszkania właściciela skody zabezpieczono kolejny woreczek z narkotykami oraz ok. 3 tys. zł. W mieszkaniu przebywała partnerka zatrzymanego, która również trafiła do aresztu.

Zobacz także: Psy nie dały się zmylić. 51-latek zatrzymany na Lotnisku Chopina

Właściciel skody usłyszał cztery zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnej oraz udzielania jej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Jego wspólnikowi i konkubinie postawiono zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

da2e5hv

Podziel się opinią

Share
da2e5hv
da2e5hv