Trwa ładowanie...
d4hew12

Warszawa. Zatrzymany za pobicie dzieci swojej konkubiny

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia dzieci swojej konkubiny. Mężczyzna uderzał je powodując obrażenia ciała i głowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Mężczyzna został zatrzymany za pobicie dzieci swojej konkubiny
Warszawa. Mężczyzna został zatrzymany za pobicie dzieci swojej konkubiny (Policja, Fot: Policja)
d4hew12

Do wolskiej komendy wpłynęła informacja ze szpitala, że na jednym z oddziałów przebywa dwoje dzieci w wieku 16 miesięcy i 3 lat. Dzieci miały obrażenia ciała i głowy, które mogły powstać w wyniku działania osób trzecich.

Policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia dziećmi opiekował się konkubent matki. Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim marihuanę. 28-latek trafił do policyjnej celi.

O całym zdarzeniu został powiadomiony sąd rodzinny i opiekuńczy. - Okazało się, że mężczyzna był wcześniej notowany za prowadzenie pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości oraz za posiadanie narkotyków - przekazała oficer prasowy wolskiej komendy kom. Marta Sulowska.

d4hew12

Podejrzanemu zostały przedstawione zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu małoletnich, co skutkowało naruszeniem czynności ciała i rozstrojem zdrowia poniżej dni 7.

Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek izolacyjny. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4hew12

Podziel się opinią

Share
d4hew12
d4hew12