Trwa ładowanie...

Warszawa. Zbliża się impreza "Zabierz PIESia do Międzylesia"

W tym roku koronawirus zmienił organizację wydarzenia. Ty sam będziesz mógł wyznaczyć sobie trasę biegu.

Share
fot. "Zabierz PIESia do Międzylesia"
fot. "Zabierz PIESia do Międzylesia"
d2jr3r9

"Zabierz PIESia do Międzylesia" to impreza sportowa, podczas której odbywa się bieg. Wydarzenie jest charytatywne i zachęca do spędzania czasu ze swoimi psami, a jednocześnie propaguje pomoc prozwierzęcym fundacjom i edukację w tym kierunku.

"Stawiamy na przyjazną i ciepłą atmosferę – w naszym wydarzeniu to nie rywalizacja jest najważniejsza, ale aktywne spędzanie czasu z najbliższymi. Na wydarzenie przyjeżdżają do nas zwykle psy ze Schroniska na Paluchu, które polecają się do adopcji i korzystają z uroków lasu. Zwykle organizujemy bieg na 5 i 10 kilometrów, a także spacer" – mówi organizatorka "Zabierz PIESia do Międzylesia".

Impreza "Zabierz PIESia do Międzylesia"

Warszawa. Koronawirus pokrzyżował plany

W tym roku impreza odbędzie się w weekend 19-20 września, jednak będzie miała zmienioną formułę. Plany pokrzyżował wybuch pandemii koronawirusa, wydarzenie w związku z sytuacją epidemiologiczną nie odbędzie się w Międzylesiu. Organizatorzy nie poddają się. Zamiast klasycznego spotkania proponują bieg samotny lub w małej grupie na wybranej przez siebie trasie. Zapisu na wydarzenie można dokonać wpłacając cegiełkę w wysokości 40 złotych. Uzbierane środki zostaną przekazane zaprzyjaźnionym fundacjom - AST i Ośrodek Koteria.

Hybryda wilka i psa. Cierpliwie bawi się ze szczeniakami

Uczestnik otrzymuje numer startowy oraz medal.

d2jr3r9

Ponadto odbędą się dwa wydarzenia z limitowaną liczbą uczestników – spacer socjalizacyjny i trening canicrossowy. Podczas biegów i spacerów będzie miała miejsce akcja sprzątania ścieżek, którą wesprze firma Bosh Petfood Polska. Za każdy zebrany worek śmieci organizatorzy przekażą fundacjom 1 kilogram karmy dla zwierząt.

Dodatkowo proponowana jest seria webinarów, we wtorki o godz. 20.00.

Więcej informacji na temat wydarzenia i zapisów na bieg można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/289904038810162.

"Zabierz PIESia do Międzylesia"
fot. "Zabierz PIESia do Międzylesia"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2jr3r9

Podziel się opinią

Share
d2jr3r9
d2jr3r9