Trwa ładowanie...

Warszawa. Zderzenie pociągu i samochodu na Jutrzenki. W aucie matka z trójką dzieci

Wypadek składu Warszawskiej Kolei Dojazdowej i volkswagena, którym podróżowała kobieta z trojgiem dzieci, wydarzył się przy stacji Salomea. Dzieci trafiły do szpitala. Kursy WKD zostały wstrzymane.

Share
Warszawa. Na ulicy Jutrzenki doszło do wypadku. Kierująca pojazdem osobowym kobieta wjechała pod kolejkę WKD. W wozie była trójka dzieci
Warszawa. Na ulicy Jutrzenki doszło do wypadku. Kierująca pojazdem osobowym kobieta wjechała pod kolejkę WKD. W wozie była trójka dzieciŹródło: Straż Pożarna
d1z1t7h

W środę po południu doszło do zakłóceń w ruchu pociągów WKD w Warszawie. Wszystko przez zdarzenie na trasie Warszawa-Śródmieście - Podkowa Leśna. Problemy do godziny 18 mieli wszyscy podróżni korzystający z kolejki na tej linii.

Na ulicy Jutrzenki, w miejscu, w którym drogę przecinają tory kolejowe, pod pociąg wjechał pojazd osobowy. Kierująca pojazdem kobieta wjechała na tory w chwili, kiedy kolejka WKD, zbliżająca się do przystanku Salomea, znacznie zwolniła. Kobieta tłumaczyła, że była przekonana, że zdąży zjechać z torów przed pociągiem.

Uczestniczące w wypadku dzieci w wieku 7 oraz 3 lat i 1,5 roku odniosły rany. Jedno z nich miało przecięty łuk brwiowy. Cała trójka została przetransportowana przez pogotowie ratunkowe do szpitala na badania, które ocenią, czy nie doszło do poważniejszych urazów.

d1z1t7h

Warszawa. Zderzenie pociągu i samochodu na Jutrzenki. W aucie matka z trójką dzieci

Na miejsce zostały wezwane służby. Jednak zanim przybyli funkcjonariusze, przechodnie pomogli kobiecie i dzieciom w opuszczeniu pojazdu. Zniszczona została przednia część wozu od strony pasażera. Według świadków można mówić o szczęśliwym finale zdarzenia - wszyscy wyszli z samochodu o własnych siłach, rany odniesione przez dzieci nie są poważne, choć z pewnością doznały one szoku. Wyglądało jednak groźnie - pociąg, mimo że jechał naprawdę wolno, przez chwilę wlókł pokiereszowany pojazd za sobą.

Niebezpieczne odkrycie w lesie w Lubuskim

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1z1t7h

Podziel się opinią

Share
d1z1t7h
d1z1t7h