Trwa ładowanie...
d3z75da

Warszawa. Zmiany na ulicy Płaskowickiej od wtorku

We wtorek, 31 marca, zmieni się organizacja ruchu na ul. Płaskowickiej na Ursynowie. Zmiany dotyczą odcinka między ulicami Gandhi a Pileckiego. Dotychczasowa jezdnia będzie zamknięta. Ruch zostanie skierowany na nową jezdnią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
We wtorek, 31 marca zamknięty zostanie odcinek ul. Płaskowickiej.
We wtorek, 31 marca zamknięty zostanie odcinek ul. Płaskowickiej. (Materiały prasowe, Fot: Urząd Miasta Warszawa)
d3z75da

W ramach budowy Południowej Obwodnicy Warszawy na Ursynowie powstaje druga jezdnia ul. Płaskowickiej. Obejmuje ona odcinek od ul. Pileckiego do centrum handlowego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Gandhi i połączeniem z drogą ekspresową (węzeł Ursynów Zachód). Prace na tym odcinku są już zaawansowane.

Wykonawca we wtorek, 31 marca, ok. godz. 7 zamknął istniejącą jezdnię ulicy Płaskowickiej pomiędzy wjazdem na parking centrum handlowego na wysokości ul. Gandhi a ulicą Pileckiego. Ruch w obydwu kierunkach jest skierowany na nowo wybudowaną jezdnię północną. Przywrócone zostało połączenie z ul. Polskie Drogi. Po północnej stronie ulicy będzie odbywał się również ruch pieszych i rowerzystów.

Inwestorem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy, czyli części drogi ekspresowej S2 jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Inwestycja obejmuje budowę trasy o długości 18,5 km na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”.

Zadanie podzielono na trzy odcinki. W ramach odcinka „A” na Ursynowie powstaje m.in. tunel wzdłuż ul. Płaskowickiej i dwa węzły drogowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3z75da

Podziel się opinią

Share
d3z75da
d3z75da